logo CCV, s.r.o.

Roman Fuchs je novým vedoucím obchodního týmu CCV Informační systémy

Novým vedoucím obchodního oddělení divize Business Solutions společnosti CCV Informační systémy se na sklonku léta 2013 stal Roman Fuchs. Současně došlo i k dalšímu posílení obchodního týmu o dva nové account managery - Petra Kloudu a Lubomíra Veselého.

Roman Fuchs přichází na místo vedoucího obchodního oddělení po 15 letech práce v CCV Informační systémy, kde dříve zastával pozici account managera a vedoucího manažera logistických projektů. Předtím působil v obchodní pozici ve společnosti Generis, která se stala předmětem akvizice ze strany CCV Informační systémy.

"Naším cílem je co nejlépe využít dosavadních zkušeností Romana Fuchse a dále rozvíjet náš zákaznicky orientovaný přístup. Na prvním místě je samozřejmě kvalitní tým. Současně přicházíme i s rozšířeným portálem podpory našich zákazníků, který představuje přehledný a otevřený prostředek komunikace," říká Marek Procházka, ředitel divize CCV Business Solutions.

Nový webový portál představuje propracovaný nástroj pro správu zákaznických požadavků, který přehledně zobrazuje nejen jejich stav a historii, ale také například přiřazení zodpovědnosti, definici případné překážky nebo vyjádřenou složitost příslušného požadavku.

"Zákazníci tak mají dokonalý přehled o svých požadavcích včetně možnosti vyhledávání, filtrování, získávání nejrůznějších přehledů či detailních zobrazení jednotlivých požadavků. Nezůstáváme jen u těchto kroků. Pro lepší správu zákaznických požadavků nasazujeme sami sobě systém Microsoft Dynamics CRM," vysvětluje Roman Fuchs.

Cílem personálních změn je zejména zlepšení kvality servisní a poradenské péče o zákazníky, která je navíc podpořena novou verzí portálu podpory pro všechny zákazníky divize. 

Další články k tématům - akvizice - CRM - Dynamics - Roman Fuchs - Marek Procházka

Článek CCV, s.r.o. ze dne 2. října 2013 - středa

Další články od CCV, s.r.o.