logo CCV, s.r.o.

Templářská vína pro chytré telefony

Templářská vína - to je první mobilní vinařská aplikace s potenciálem oslovení více než 67 % uživatelů chytrých telefonů v České republice, která vznikla ve spolupráci s CCV Informační systémy. Ke stažení je zcela zdarma.

Vinařské družstvo z Čejkovic předběhlo ostatní vinařské firmy a přichází s technologickou novinkou, která usnadní komunikaci se zákazníky. Templářské sklepy Čejkovice představí na mezinárodním veletrhu pro gastronomii Víno & Delikatesy (25. - 27.4. 2012) vůbec první multiplatformní aplikaci pro chytré telefony v segmentu potravinářství.

Pokrytím nejrozšířenějších a rychle rostoucích platforem operačních systémů pro chytré telefony, iOS a Android, vzniká prostor pro oslovení více než dvou třetin uživatelů v ČR. Podle aktuálních šetření StatCounter Global Stats pro Českou republiku z února letošního roku systém Android v Česku využívá více než 45 % uživatelů smartphonů, druhý nejpoužívanější iOS pro iPhone podílem 22 % předstihnul OS Symbian (20 %), který byl jedničkou ještě před rokem.

160 prodejních míst pro lepší nákup kdykoli a kdekoli

Aplikace Templářská vína slouží nejen jako kapesní průvodce vín s informacemi o charakteru, vinici a technologii každého z vybraných vín. Pomáhá také pro lepší nákup a rychlejší objednávku vína. Praktický vyhledávač vinoték, restaurací a pomůže uživateli objevit s využitím GPS navigace již dnes až 160 prodejních míst po celé ČR s možností vyhledávání nejbližšího místa v okolí. Pro uživatele jsou připravené také početné soutěže.

"Jsme otevřeni zákazníkům poskytovat maximum informací o našich produktech a proto i touto aplikací nabízíme zákazníkům pohled až do úrovně skladových zásob vybraných vín. I když stavíme na tradici templářských rytířů sahající až do středověku, nepřestáváme sledovat nové technologické trendy jak ve výrobě, tak v komunikaci. Aplikace Templářská vína má pomoci zákazníkům zorientovat se v naší nabídce a usnadnit jim nákup vín i propojením na náš e-shop", říká Lukáš Lukáš z Templářských sklepů Čejkovice.

Jan Škerle ze společnosti CCV Informační systémy, která se stala technologickým dodavatelem aplikace, dodává: "Využili jsme mimo jiné zkušenosti s nedávnou realizací úspěšné aplikace Sommelier ve spolupráci s Vinařským fondem, která během prvních týdnů po uvolnění na AppStore získala přes 10 tisíc stažení. Templářské sklepy zašly o krok dále, orientací na podporu konkrétních produktů. Navíc nezůstaly pouze u operačního systému iOS pro iPhone, ale rozhodly se nabídnout zákazníkům multiplatformní aplikaci, což dosud v České republice není zcela běžné."

Aplikace Templářská vína bude na AppStore a Google Play oficiálně uvolněna 25.4. 2012. Zájemci mají příležitost vyzkoušet ji a získat podrobnější informace na veletrhu Víno & Delikatesy u stánku Templářských sklepů Čejkovice. Do první verze byla zařazena nejdříve vína z nejvyšší řady Sanctus Victoria a uživatelé je budou mít šanci vyhrát.

Později se budou doplňovat i ostatní řady a přibývat budou také nová prodejní místa. Pro další verzi se připravuje rozsáhlejší soutěž, ve které se účastníci zahrají na sommeliery a naučí se rozlišovat jemné odstíny barvy, vůně a chuti vín. Nejúspěšnější získá profesionální sommelierský kurz.

Další články k tématům - Android - AppStore - GPS - iOS - SmartPhone - soutěž - Symbian - telefon - zdarma - Jan Škerle

Článek CCV, s.r.o. ze dne 24. dubna 2012 - úterý

Další články od CCV, s.r.o.