logo Centrum Holdings

Nové Centrum.cz, doba diktátu skončila aneb internet každému na míru

Centrum Holdings představuje zbrusu novou koncepci otevřeného portálu Centrum.cz. Ten nyní umožňuje jako jediný český internetový portál možnost nastavit si oblíbené stránky na jediné místo.

Uživatelé tak budou mít vše, co je zajímá, po ruce prakticky ihned po zapnutí počítače anebo mobilního telefonu. Bez přihlašování, plně v češtině.

Mezi další velká lákadla nového Centrum.cz patří tzv. Multimail, umožňující přístup do nejpoužívanějších českých i zahraničních emailů z jednoho místa. Uživatelé nově mohou využít vyhledávač Google a přímo ze své stránky si snadno přehrávat videa z YouTube. Dále pak sledovat nejčtenější zpravodajské servery, mít okamžitý přístup do encyklopedie Wikipedia nebo využít rozsáhlé možnosti nastavení vzhledu. Součástí nového Centrum.cz je také ICQ2GO - webová verze populárního komunikátoru, umožňující rychlou komunikaci a odesílaní zdarma SMS zpráv bez nutnosti instalování klasického klienta.

K směřování nového Centrum.cz říká Ondřej Švihálek, šéf komunitních služeb ze společnosti Centrum Holdings, která provozuje Centrum.cz, toto: "Nové Centrum.cz má být pro uživatele praktickým pomocníkem, který jim v každém okamžiku nabízí to nejlepší z internetu. Rychle, přehledně a na jednom místě."

"Na vývoji nového Centrum.cz intenzívně pracujeme od začátku minulého roku. Je mimo jiné odrazem rozsáhlých průzkumů, které jsme prováděli ve spolupráci s výzkumnou společností Millward Brown,“" nastiňuje vývoj nového Centrum.cz Ondřej Švihálek a pokračuje : "Z výzkumů vyplynulo, že praktickým uživatelům portály tak, jak je známe dnes, už příliš nevyhovují, protože jim neumožňují přidat oblíbenou službu ze stáje konkurence. Věřím proto, že nová podoba se u nich setká s úspěchem a stane se tak pro ně volbou číslo jedna."

Nově představená podoba portálu je pouze začátkem. K tomu Ondřej Švihálek doplňuje : "I nadále budeme naslouchat našim uživatelům a rozvíjet portál podle jejich preferencí, nikoliv abychom jim služby podsouvali. Pro tento účel připravujeme další formy komunikace s uživateli. Otevřenost, férový přístup a dlouhodobá důvěra je pro nás klíčová".

O novém Centrum.cz se uživatelé mohou více dozvědět přímo na Centrum.cz, kde je pro ně připraven speciální průvodce.

S příchodem nového Centrum.cz přichází i zcela nové logo, které symbolizuje největší výhody portálu - jednoduchost, čitelnost, dynamika.

centrum.cz - nové logo

Další články k tématům - centrum - portál - přístup - uživatelé - Ondřej Švihálek - Millward Brown

Článek Centrum Holdings ze dne 7. ledna 2009 - středa

Další články od Centrum Holdings