logo Centrum Holdings

SMS zdarma z mailu Centrum.cz a Atlas.cz

Další inovací e-mailu na Centrum.cz a Atlas.cz je možnost zasílání SMS zpráv z počítače na čísla jakéhokoli českého operátora. Základní kredit 15 zpráv je zdarma, navíc za každou odpověď na zprávu přijatou přes mailovou SMS bránu získá uživatel automaticky možnost zaslání dalších 5 zpráv.

"Možnost zasílání zpráv z e-mailové schránky si v průzkumech přáli naši uživatelé a my jsme rádi, že jim Centrum.cz jako jediný provozovatel mailu na českém trhu nabízí tuto funkci zdarma. Na rozdíl od veřejných SMS bran můžeme zaručit okamžité odeslání a přijetí zprávy", uvedl Josef Šplíchal, produktový manažer společnosti Centrum Holdings.

V rozhraní mailu na Centrum.cz a Atlas.cz objeví uživatelé 2 GB schránek novou aplikaci "Zaslat SMS", která umožní posílat krátké textové zprávy na jakékoli české mobilní telefonní číslo.

Odeslání prvních 15 zpráv je zdarma, kredit se automaticky dobíjí ve chvíli, kdy na SMS příjemce odpoví funkcí "Odpovědět" ze svého telefonu. Za každou zprávu přijatou přes mailovou SMS bránu získá uživatel automaticky balíček 5 zpráv zdarma. Kredity se načítají. Kredit lze také jednoduše dobít zasláním kódu na telefonní číslo uvedené v Nastavení.

Odpověď na SMS zaslanou z mailu je zpoplatněna u O2 běžnou sazbou za textovou zprávu pro daný tarif, u T-Mobile a Vodafone vždy 3 Kč za SMS.

Aplikace pro zasílání krátkých textových zpráv z mailu Centrum.cz a Atlas má intuitivní ovládání, umožňuje rychlejší psaní SMS na klávesnici počítače a jednoduchou editaci, správu a archivaci mailů i textových zpráv na jednom místě. Uživatelé nemusí opisovat žádné kódy nebo se někam složitě registrovat.

Samozřejmostí je seznam kontaktů s telefonními čísly a funkce našeptávání kontaktů. Při psaní zpráv uživatelé ocení funkci odstranění mezer nebo galerii smajlíků.

V průběhu roku chystá Centrum.cz další novinky. Již nyní mohou vybraní uživatelé otestovat v pilotním projektu navýšení kapacity mailové schránky na 5 GB, která se v budoucnu stane standardem pro všechny uživatele mailu na Centrum.cz.

Hlavní výhody:

Další články k tématům - archivace - kredit - průzkum - SMS - zdarma - Josef Šplíchal

Článek Centrum Holdings ze dne 20. července 2012 - pátek

Další články od Centrum Holdings

SMS zdarma z mailu Centrum.cz a Atlas.cz

DNSSEC ochrana pro .cz domény Centrum Holdings