logo České Radiokomunikace a.s.

Luboš Tejkl - nový personální ředitel Českých Radiokomunikací

Luboš Tejkl má dlouholeté zkušenosti v oblasti HR v technologických a inovativních společnostech. V posledních dvou letech vedl oblast lidských zdrojů ve skandinávské technologické společnosti Tieto.

České Radiokomunikace (CRA) se proměnily v posledních několika letech v moderní dynamickou firmu orientovanou na špičkové služby v oblasti vysílání, ICT nebo internetu věcí, podpořené unikátní infrastrukturou a inovativními technologiemi.

Dobrou znalostí obdobného prostředí se může prezentovat Luboš Tejkl, který vedl oddělení lidských zdrojů ve společnosti Tieto. Během jeho působení se firma dostala mezi TOP zaměstnavatele v oblasti IT v České republice.

Předtím pracoval ve vedení HR České spořitelny, GE a ConocoPhillips.

"Mým cílem je pokračovat v budování atmosféry a podmínek pro zaměstnance v CRA tak, abychom společně ještě umocnili proměnu, kterou společnost prošla. Možnost pracovat ve firmě s hlubším posláním, dobrou tradicí a se zapálenými lidmi, kteří dokáží udávat tón trendům ve využívání nových technologií je pro mne opravdová výzva," říká Luboš Tejkl.

Luboš Tejkl vystudoval historii a pedagogiku na Univerzitě v Hradci Králové a absolvoval postgraduální studium v oblasti pracovního práva na Univerzitě Karlově.

Titul MBA získal na Sheffield Hallam University. Ve volném čase se věnuje rodině, je ženatý a má 4 děti. Má rád hory a lyžování.

Článek České Radiokomunikace a.s. ze dne 13. října 2017 - pátek

Další články od České Radiokomunikace a.s.

Nabídka zaměstnání České Radiokomunikace a.s.
Vše ohledně GDPR - metodika - certifikace - školení - pověřenec