logo Radiokomunikace a.s.

Premium ADSL Českých Radiokomunikací zvyšuje rychlost až na 20 Mbs

České Radiokomunikace zvyšují rychlost připojení k internetu pomocí technologie ADSL až na 20 Mbit/s. Služba Premium ADSL se tak stává nejrychlejším ADSL internetem na českém trhu, a to i ve srovnání s jinými operátory, kteří před nedávnem ohlásili zvýšení na 16 Mbit/s.

Inovovaná služba Premium ADSL se bude nově nabízet ve dvou rychlostních variantách, za 699 Kč včetně DPH bude možné pořídit si 8 Mbit/s, varianta 20 Mbit/s je nabízena za 899 Kč včetně DPH. Obě ceny jsou koncové a je v nich započítán i paušál za pevnou linku. České Radiokomunikace tímto krokem potvrzují svůj záměr vždy nabízet zákazníkům více než konkurence. Ve srovnání s největším operátorem na trhu je nabídka Českých Radiokomunikací vždy stavěna tak, aby zákazníkovi přinesla kvalitní služby s ročními úsporami v řádech tisíců korun ročně. Pro podnikatele je navíc připravena speciální nabídka přesně na míru jejich požadavkům.

Podnikatelé si tak mohou přiobjednat výhodný balíček hlasových služeb. Balíček představuje 600 volných minut do všech pevných sítí v ČR za 342 Kč bez DPH. 8 Mbit/s internet s 600 minutami volání tak vyjde na 929 Kč bez DPH u a u 20 Mbit/s internetu s 600 minutami volání 1097 Kč bez DPH. Volání v síti Českých Radiokomunikací je již tradičně zdarma, nabídka volných minut se vztahuje na hovory do pevných sítí jiných operátorů. Pro podnikatele je připraven také praktický dárek ve formě poukazu na online reklamu v systému Ad Fox na portálech Centrum Holdings v hodnotě 2000 Kč.

"U našich stávajících i potenciálních zákazníků jsme zjišťovali jejich potřeby a požadavky na připojení k internetu. Zjistili jsme, že rychlost připojení je jedním z rozhodujících faktorů, a proto jsme se rozhodli nabídnout trhu připojení až 20 Mbit/s,“" říká David Mašát, výkonný ředitel pro obchod a marketing Českých Radiokomunikací.

Nabídka služby Premium ADSL pro domácnosti bude začínat 8 Mbit/s připojením za 699 Kč včetně DPH měsíčně. U 20 Mbit/s je cena stanovena na 899 Kč včetně DPH. Tyto ceny jsou finální a neobsahují žádné skryté nebo dodatečné poplatky, což znamená, že je v nich zahrnut i poplatek za pevnou linku. Pro domácnosti připravily České Radiokomunikace také volitelný balíček hlasových služeb, který představuje neomezené volání do pevných sítí v ČR za příplatek 357 Kč včetně DPH.

"Dnes je poměrně těžké udělat nějakou přesnou dělící čáru mezi domácnostmi a podnikateli. Řada podnikatelů pracuje z domova, řada domácností potřebuje vysoký výkon, ať pro práci, zábavu nebo vzdělávání. Naše nabídka je pro všechny, kteří potřebují maximální výkon za maximálně výhodnou cenu," říká Mašát.

Služby je možné objednat telefonicky nebo online již od 25.8. 2008, ke všem službám je možné objednat si také modem za 99 Kč včetně DPH (platí do vyčerpání zásob).

Premium ADSL plný přístup (neplatí se paušál za telefonní linku, všechny služby na technologii ČRa)

  Připojení k Internetu, za telefon se platí za provolané minuty Cena včetně 600 volných minut do pevných sítí v ČR pro podnikatelské subjekty Cena balíčku 600 volných minut do pevných sítí samostatně Cena včetně neomezeného volání do všech pevných sítí v ČR pro domácnosti Cena balíčku neomezeného volání do pevných sítí v ČR samostatně
8192/512 bez DPH 587 929 342 887 300
včetně DPH 699 1106 407 1056 357
20480/1024 bez DPH 755 1097 342 1055 300
včetně DPH 899 1306 407 1256 357

Článek Radiokomunikace a.s. ze dne 26. srpna 2008 - úterý

Další články od Radiokomunikace a.s.

České Radiokomunikace spustily letošní poslední digitální vysílač

Česká televize a České Radiokomunikace prověřují kvalitu vysílání i příjmu digitálních sítí 1 a 2

České Radiokomunikace aktualizovaly sekci nejčastějších dotazů a rad k digitalizaci

České Radiokomunikace spustily svůj multiplex 2

Dnes staruje Multiplex 2 Českých Radiokomunikací

České Radiokomunikace maximálně zvyšují reálné rychlosti svých služeb

Až 20 Mbs ADSL Internet a navíc set-top-box za 1 Kč

Vrtulník úspěšně osadil žižkovský vysílač novým anténním systémem

Bezpečnostní opatření k výměně antény Žižkov

Výměna antény na Žižkově

Výměna anténního systému na vysílači Jedlová hora

Premium ADSL Českých Radiokomunikací zvyšuje rychlost až na 20 Mbs

Letní akce ADSL u Českých Radiokomunikací

Nejvýhodnější je internet od nás

České Radiokomunikace odmítají možnost spolupráce s Towercom

České radiokomunikace přejdou na DVB-T2 a MPEG-4 v roce 2013

České Radiokomunikace si vybraly Ogilvy Public Relations

I s Českými Radiokomunikacemi můžete surfovat bez datových limitů

České Radiokomunikace jsou tu pro Vás už 45 let

Multiplex A Českých Radiokomunikací dočasně také v Hradci Králové

Výluka televizního vysílání na vysílači Praha město

Regionální zpravodajství TV Nova u Vás doma díky unikátní technologii

České Radiokomunikace posilují v segmentu firemní klientely

České Radiokomunikace s novým webem