logo CESNET z. s. p. o.

Business Tuesday

Dnes v Praze proběhne další ze série pravidelných akcí BUSINESS TUESDAY – setkání firemních i individuálních členů sdružení TUESDAY Business Network s odborníky na probírané téma. Tím tentokrát bude Film a technologie - Konec harddisků, nastupují optické sítě.

Hosté se kromě jiného seznámí s aktivitami v oblasti podpory digitální postprodukce a uvidí reálné příklady z praxe. Partnerem setkání je akademické sdružení CESNET, které buduje a rozvíjí národní síť pro výzkum a vzdělávání CESNET2.

Akce začíná v 18 hodin v PwC BusinessCommunityCenter (Kateřinská 40, Praha 2). Během večera vystoupí i ředitel sdružení CESNET Jan Gruntorád. Sdružení CESNET bude dále zastupovat Michal Krsek, dalšími vystupujícími budou technický ředitel společnosti Universal Production Partners Ivo Marák, Petr Holub a Jiří Matela z Masarykovy univerzity v Brně, Felix Nevřela a Tomáš Srovnal ze společnosti CINEPOST a programový ředitel TUESDAY Business Network Nikola Rafaj.

TUESDAY Business Network je nezávislé členské sdružení, poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů a IT profesionálů - konzultantů, zástupců médií, IT firem, inovátorů, dodavatelů, ale i uživatelů, kteří se zajímají o aktuální informace a trendy zejména v oblasti moderních technologií a inovací. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday.

Článek CESNET z. s. p. o. ze dne 10. února 2009 - úterý

Další články od CESNET z. s. p. o.