logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.

CompuGroup Medical má novou PR agenturu - AMI Communications

Společnost CompuGroup Medical spolupracuje s novou PR agenturou. Ve výběrovém řízení zvítězila AMI Communications, která se nově postará o produktovou i korporátní komunikaci společnosti v České republice i na Slovensku.

AMI Communications se bude věnovat především media relations a strategickému plánování PR, a to jak v oblasti korporátní komunikace, tak při podpoře jednotlivých produktů z portfolia CompuGroup Medical. Komunikovat bude také dlouhodobý cíl společnosti - elektronizaci českého zdravotnictví.

"AMI Communications ve výběrovém řízení nejlépe pochopila naše potřeby. Oslovila nás především zkušenost agentury se segmentem zdravotnictví, silná pozice v IT a kreativní, dle našich představ zpracovaná komunikační strategie," uvádí Lenka Volfová, Head of Marketing společnosti CompuGroup Medical Česká republika.

"Velmi nás těší, že mezi naše klienty můžeme nově zařadit českého lídra v oblasti IT systémů pro zdravotnictví, který rovněž patří mezi celosvětově nejvýznamnější IT společnosti. Našim hlavním cílem bude komunikovat vizi CompuGroup Medical v oblasti eHealth. Využijeme zde bohaté zkušenosti našeho týmu, který pracuje pro řadu významných značek v segmentu zdravotnictví a technologií," dodává Eva Sroka, Managing Director Healthcare & Technology agentury AMI Communications.

Další články k tématům - eHealth - elektronizace - zdravotnictví - Lenka Volfová

Článek CompuGroup Medical Česká republika s.r.o. ze dne 16. července 2013 - úterý

Další články od CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.