logo Check Point Software Technologies s.r.o.

Check Point Endpoint Security zajišťuje šifrování disku pro Mac OS X Snow Leopard

Řešení Check Point Full Disk Encryption pro Mac OS X Snow Leopard nově umožňuje podnikům zabezpečit data v prostředí s různými operačními systémy.

Check Point Software Technologies Ltd., celosvětový lídr v oblasti zabezpečení internetu, představuje Check Point Full Disk Encryption™ pro Mac OS X 10.6 Snow Leopard – přední řešení pro šifrování pevných disků s autentifikací před zavedením operačního systému, které nyní podporuje platformu společnosti Apple. Check Point Full Disk Encryption zvyšuje bezpečnost dat a podporuje více platforem, než jakékoli jiné řešení na trhu: od Mac OS X, Windows a Linux přes virtualizované systémy založené na VMwaru až po systémy mobilních zařízení jako Symbian, Windows Mobile a Palm.

Check Point Full Disk Encryption zjednodušuje nasazení a správu zabezpečení koncových bodů pomocí automatického zašifrování obsahu všech pevných disků, včetně operačního systému a stávajících, dočasných i smazaných systémových souborů. Tato nová úroveň ochrany zabezpečuje podniky před neoprávněným přístupem ke korporátním informacím nebo síťovými útoky, a to i v případě, že pevný disk je fyzicky nainstalován do jiného počítače. Nyní s podporou platformy Snow Leopard umožňuje Check Point svým zákazníkům zabezpečit různé operační systémy a výrazně zlepšit implementaci a používání šifrování disků ve smíšených prostředích. Check Point Full Disk Encryption nabízí také centralizované nasazení, správu i logování pro jednodušší řízení bezpečnostních politik, efektivní zajištění shody všech nastavení a snížení celkových nákladů na vlastnictví.

"Podniky musí zajistit dosažení stejné úrovně zabezpečení koncových bodů napříč celou organizací," říká David Řeháček, marketingový manažer pro východní Evropu. "Check Point Full Disk Encryption s podporou platformy Snow Leopard nabízí zákazníkům jedno řešení pro všechny typy operačních systémů, které lze snadno nasadit a spravovat, a zlepšit tak celkové zabezpečení koncových bodů."

Check Point Full Disk Encryption lze nasadit do organizací všech velikostí a jeho přínosy jsou prověřeny instalacemi v hlavních komerčních odvětvích i vládních agenturách po celém světě. Check Point Full Disk Encryption získal navíc nejvyšší bezpečnostní certifikace - včetně International Common Criteria EAL4, FIPS-140-2 a BITS - což umožňuje zajištění shody s globální pravidly ochrany osobních údajů a regulatorními předpisy. Nyní mohou zákazníci využívat výhod silných šifrovacích technologií a vedoucího postavení společnosti Check Point na trhu zabezpečení dat bez ohledu na typ operačního systému používaného v podnikové síti. Přednosti bezpečnostních řešení společnosti Check Point potvrzuje i fakt, že devět let po sobě byla firma označena jako lídr ve zprávě Gartner Magic Quadrant for Mobile Data Protection.

"Více než 85 procent našich zaměstnanců používá Mac OS X jako hlavní platformu na svých desktopech a noteboocích," říká Allen Hancock, prezident Mac Consulting Group, Inc. "Stabilita a flexibilita řešení Check Point Full Disk Encryption byly klíčovými vlastnostmi pro snadnou správu našeho pracovního prostředí, aniž by bylo nutné přijímat kompromisy v úrovni zabezpečení koncových bodů pro jakýkoliv přítomný operační systém. Nyní můžeme sdílet informace bez problémů a s vědomím, že data našich klientů jsou v bezpečí."

Řešení Check Point Full Disk Encryption poskytuje podnikům následující funkce a výhody :

"Check Point Full Disk Encryption nabízí jednoduché a doplňkové bezpečnostní řešení, které přináší stejnou úroveň ochrany dat v celé organizaci, bez ohledu na různorodost aktuálních operačních systémů," uzavírá David Řeháček.

Cena a dostupnost

Check Point Full Disk Encryption pro Mac je již k dispozici a je možné jej zakoupit prostřednictvím celosvětové sítě partnerů Check Point.

Článek Check Point Software Technologies s.r.o. ze dne 22. ledna 2010 - pátek

Další články od Check Point Software Technologies s.r.o.

Check Point mezi lídry ochrany mobilních dat

Mobile Access Software Blade: bezpečný přístup k firemním datům z mobilních zařízení

Konference ITBN Budapešť: Enro Rubik předal ocenění za nejlepší mezinárodní inovaci pro Check Point Abra

IT produkt roku 2010 za DLP Software Blade řešení pro Check Point

R71: nové školicí a certifikační programy Check Point

Check Point Endpoint Security má ocenění VB100 RAP

Certifikace EAL4+ pro Check Point Endpoint Security Media Encryption

Security Gateway Virtual Edition, nové bezpečnostní brány od Check Point

Check Point zjednodušuje správu zabezpečení pro více domén

Series 80: nová bezpečnostní brána od Check Point pro firemní pobočky

Web 2.0: Bezpečnost na pracovišti

Řešení Check Point IPS chrání před zranitelností parseru databázového serveru ToolTalk

USB flash disk Check Point Abra je IT produktem roku 2010 v ČR

Jan Jánský a Peter Vrábel, nové posily týmu Check Point pro ČR a Slovensko

Tuning antiviru a filtrace URL od Check Point

Data Loss Prevention mění detekci ztráty dat na účinnou prevenci

SmartEvent, nový softwarový blade od Check Point pro správu bezpečnostních událostí

Bezplatná verze Check Point ZoneAlarm Pro 2010 a Identity Guard Basis Protection

Počet nechráněných koncových stanic v podnicích vrostl

Check Point Abra, šifrovaný USB disk mění způsob práce mobilních uživatelů

Až 35 % uživatelů Facebooku se může stát obětí phishingu

Operace Aurora, útokům na Internet Explorer bylo možné včas předejít

Check Point Endpoint Security zajišťuje šifrování disku pro Mac OS X Snow Leopard

Checkpoint objevil chybu webového serveru Microsoft IIS