logo Check Point Software Technologies s.r.o.

Check Point rozšířením produktové řady UTM cílí na malé a střední firmy

Nové zařízení UTM-1 130 nabízí menším podnikům komplexní bezpečnost s integrovaným Check Point centralizovaným managementem a malé rozměry.

Check Point Software Technologies Ltd. představuje nový model svých bezpečnostních zařízení řady UTM-1 Total Security® –UTM-1 130. Tento model poskytuje malým podnikům a kancelářím bezpečnostní bránu zahrnující veškeré prvky ochrany, a to za cenu pouhých 3500 $.

Zařízení UTM-1 130 zjednodušuje bezpečnost díky kombinaci nejmodernějšího firewallu, VPN, prevenci proti útokům (IPS), antivirovému a antispywarovému řešení a filtrování URL. UTM-1 130 tak zajišťuje internetovou a emailovou bezpečnost s integrovaným centrálním managementem.

Malé podniky řešící otázku zajištění počítačové bezpečnosti stojí často před dvěma možnými variantami: buďto investovat do "enterprise class" řešení, které je často mimo možnosti jejich rozpočtu, nebo udělat kompromis v úrovni zabezpečení při nákupu levnějšího řešení. Zařízení UTM-1 130 je ideálním řešením pro malé a střední firmy a kanceláře s 5 až 75 zaměstnanci, které hledají bezpečnostní zařízení desktopového typu.

"Naši partneři a zákazníci už dlouhou dobu volali po kompletním bezpečnostním řešení Check Point, které by bylo určeno malým kancelářím a které by pro ně bylo cenově přijatelné", říká Daniel Šafář, obchodní manažer českého zastoupení společnosti Check Point. "Nyní i malé podniky mohou bez kompromisů profitovat z plnohodnotných bezpečnostních řešení Check Point. Zařízení UTM-1 130 poskytuje zákazníkům osvědčené, plně integrované bezpečnostní řešení, které může být řízeno buď lokálně, nebo vzdáleně z centrály."

Stejně jako ostatní zařízení z řady UTM-1 Total Security poskytuje UTM﷓1 130 maximální bezpečnost s vysokým výkonem. UTM-1 130 minimalizuje náklady a zjednodušuje správu díky centrálnímu bezpečnostnímu systému řízení, který je znám i z ostatních řešení firmy Check Point. Navíc zařízení UTM﷓1 130 ještě obsahuje kompletní bezpečnostní aktualizace, hardwarovou a zákaznickou podporu až na 3 roky.

UTM-1 130 nabízí :

Další články k tématům - aktualizace - bezpečnost - řešení - UTM - zabezpečení - Daniel Šafář

Článek Check Point Software Technologies s.r.o. ze dne 12. března 2009 - čtvrtek

Další články od Check Point Software Technologies s.r.o.