logo CÍGLER SOFTWARE a.s.

Cígler Software posiluje na trhu ERP akvizicí Altus software

Cígler Software kupuje 100% podíl českého výrobce ERP systémů Altus software s.r.o. a výrazně tak posiluje svou pozici na českém trhu dodavatelů ERP pro střední a velké společnosti.

Cílem akvizice je kromě rozšíření portfolia produktů zejména know-how, výrazné zvětšení zákaznické báze a podstatné zrychlení vývoje nových řešení díky sdílení zdrojů obou vývojářských týmů. Cígler Software patří mezi leadery trhu účetního softwaru pro malé společnosti a zvýšením počtu uživatelů se nyní stává i jedním z největších dodavatelů informačních systémů pro střední a větší společnosti.

"Naše společnost vždy patřila mezi lídry inovací a informační systémy Money S4 a Money S5 nesporně patří k technologicky nejvyspělejším produktům na trhu," říká Martin Cígler, předseda představenstva Cígler Software.

"Spolupráce našich firem začala již před dokončením akvizice a první výsledky jsou vidět už dnes - např. účetní firmy používající Altus Vario mohou s výhodou využívat propojení na cloudovou fakturaci iDoklad," dodává Miloš Novák, obchodní ředitel Altus Software.

"Konsolidace zdrojů vývojářských týmů i využití know-how a volných kapacit nám otevírají možnosti pustit se do projektů, na které jsme dříve neměli ani prostředky, ani zkušenosti. Naši uživatelé se již teď mohou těšit na nové Vario 14 se zcela novým, jednodušším a přehlednějším uživatelským rozhraním," přidává svou vizi Štěpán Pokorný, jednatel a ředitel Altus software.

Altus software se na poli ERP systémů pohybuje od roku 1996 a za tu dobu si vybudovala nejen tradici, ale zejména vyvinula výborný software kombinující vysokou funkcionalitu s příjemným ovládáním. Nezanedbatelným přínosem pro naše zákazníky budou produkty, které jsme dosud vůbec nenabízeli - jmenujme např. výrobní modul Altus Výroba nebo řešení pro elektronickou správu dokumentů Altus Portal.

V sortimentu produktových řad - Altus Vario, Money všech verzí a iDoklad - se nic nemění a uživatelé se naopak mohou těšit na nové funkce.

O Altus software

Altus software s.r.o. patří mezi významné české výrobce podnikového softwaru. Vyvíjí a dodává podnikový systém Altus Vario zaměřený na firmy střední velikosti. Altus Vario pokrývá všechny podnikové agendy od řízení výroby přes nákup a prodej až po vedení účetnictví, mezd a personalistiky.

Používá jej téměř 2000 společností, oceňujících jeho spolehlivost a snadnou přizpůsobitelnost.

Článek CÍGLER SOFTWARE a.s. ze dne 14. ledna 2014 - úterý

Další články od CÍGLER SOFTWARE a.s.

Holding Solitea - nový hráč na trhu podnikových informačních systémů

Cígler Software posiluje na trhu ERP akvizicí Altus software

Acronis Backup 12.5