logo CÍGLER SOFTWARE a.s.

Money S5 hlídá opravy ve společnosti BMK servis

BMK servis, důležitý servisní partner zahraničních koncernů jako Candy, Bosch - Siemens nebo Samsung vsadil na komplexní ERP řešení Money S5 od společnosti CÍGLER SOFTWARE. Moderní podnikový informační systém řídí prodej i servis a podporuje logistiku společnosti.

Klíčovou agendu vyřešil na míru připravený modul Servis, založený na aplikacích kalendáře a pracovních výkazů. Díky lepší organizaci práce jednotlivých techniků od převzetí zakázky, přes opravu až k jejímu předání zpět uživateli došlo k zrychlení celého procesu a ke zvýšení kapacity oprav při zachování počtu servisních techniků. Money S5 dnes v BMK servisu obsluhuje všechny sféry činnosti, kterými se společnost zabývá.

Společnost vstoupila na trh v roce 1994 jako domácí opravna elektrospotřebičů. Již v roce 1996 začala úzce spolupracovat s americkou korporací General Electric, která si ji posléze vybrala pro zajištění celorepublikového servisu. Od té doby BMK servis pokračuje v úspěšné tradici významného českého prodejce a servisního partnera pro další zahraniční distributory. Kvůli růstu společnosti se také objevila potřeba přejít na komplexní a horizontálně sjednocené řešení. Vybráno bylo Money S5, které dokázalo naplnit specifické požadavky. "Díky moderním technologiím a nástroji Metadata Manager jsme byli schopni v neuvěřitelně krátkém čase implementovat zcela nové funkce programu přesně podle zadání," vysvětluje šéf implementačního týmu Money S5 Martin Mikyšek. "Zřejmě i díky tomu jsme vyhráli výběrové řízení společnosti BMK servis." Celé řešení doplňuje na prodejnách pokladní systém Prodejna S5, který je plně integrovaný do zbytku systému.

Vedoucí servisu, Miloslav Klatovec, si nový systém pochvaluje : "Money S5 velmi zrychlilo vyřízení všech zakázek. Díky němu můžeme mnohem efektivněji nasazovat jednotlivé mechaniky a techniky ke konkrétním zakázkám podle jejich profese a zkušeností. Dlouho jsme řešili, který systém použít, protože žádný nenabízel kompletní řešení. V průběhu roku 2007 jsme však měli možnost vyzkoušet systém Money S5, a bylo rozhodnuto! Společnost si na jeho používání velmi rychle zvykla a celý tým včetně servisních mechaniků je s ním naprosto spokojen." Systém i dnes zůstává otevřen dalším plánovaným rozšířením, například o mzdové moduly, internetový obchod, objednávání oprav on-line, sledování zakázek na internetu nebo mobilní přístup k systému přes GPRS přímo z PDA.

Článek CÍGLER SOFTWARE a.s. ze dne 3. října 2008 - pátek

Další články od CÍGLER SOFTWARE a.s.