logo CÍGLER SOFTWARE a.s.

Pokladní systém Prodejna S5 uspěl v soutěži IT produkt 2008

Společnost Cígler Software uspěla i v letošním ročníku prestižní soutěže IT produkt 2008. Její pokladní systém Prodejna S5 se stal oceněným finalistou v sekci Podnikové systémy.

Prodejna S5 je robustní PC pokladní systém určený pro široké spektrum prodejen: od drobných provozoven a stylových butiků s jedním či několika pokladními místy až po rozsáhlé prodejny a prodejní řetězce, kde je požadována maximální ergonomie práce, nadstandardní funkce pro podporu prodeje (slevy, soutěže) a vzdálená centrální správa všech funkcí pokladny pomocí Prodejna S5 Server spojená s komunikací s podnikovým informačním systémem.

IT produkt 2008 Ve druhém ročníku soutěže odborného deníku Computerworld byl mezi úspěšné finalisty vybrán pokladní systém Prodejna S5. I letos je primárním cílem soutěže vyzdvihnout produkty disponující takovými vlastnostmi, které je významným způsobem odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie.

Systém Prodejna S5 může tedy jako finalista soutěže používat logo "IT produkt 2008".

"Před několika měsíci jsme na trh uvedli zcela nový informační systém Money S5 postavený na nejmodernějších technologiích. Při vývoji pokladního řešení Prodejna S5 jsme tak mohli spojit naše mnohaleté zkušeností s vývojem POS systémů s cenným know-how pro vývoj softwarových systémů s užitím špičkových technologií. Výsledkem je moderní a rychlý produkt s vysokou bezpečností provozu," říká Zdeněk Palla, manažer divize POS společnosti CÍGLER SOFTWARE, a.s.

Při hodnocení produktů v soutěži IT produkt 2008 je kladen důraz na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy produktu pro zákazníka. Do finále soutěže tak mohou postoupit celkově inovativní produkty, produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo s výjimečně příznivou cenou.

Článek CÍGLER SOFTWARE a.s. ze dne 17. března 2008 - pondělí

Další články od CÍGLER SOFTWARE a.s.