logo COMGUARD a.s.

Bezpečnostní řešení WatchGuard v distribuci COMGUARD

Gartner Magic Quadrant Leader WatchGuard je dostupný na českém a slovenském trhu přes VAD distributora COMGUARD. WatchGuard nabízí XTM/XCS produkty pro SMB i velké společnosti, a to v sektorech maloobchod a pohostinství, školství, zdravotnictví, energetika i finančnictví.

Společnost COMGUARD je novým výhradním distributorem společnosti WatchGuard, světového leadera v oblasti kontrolovatelných bezpečnostních řešení, pro český a slovenský trh a rozšiřuje tak možnost výběru svým zákazníkům, obzvlášť na poli "all-in-one" řešení webové a emailové bezpečnosti, UTM/XTM firewallů pokrývající mimo jiné také virtuální bezpečnost a vzdálené přístupy do firemních sítí.

Jan Dymáček, Managing Director společnosti COMGUARD, komentuje podepsání nové distribuční smlouvy: "WatchGuard poskytuje výkonné zabezpečení za velmi příznivé ceny. Síla a škálovatelnost Extensible Content Security (XCS) zařízení na nás zapůsobily silným dojmem. Zařízení jsou k dispozici jako all-in-one řešení a jsou cenově dostupné také jako virtuální appliance pro VMware. Nové Extensible Content Security (XCS a XCSv) zařízení nabízejí zabezpečení obsahu e-mailu s Anti-spamem a webu v kombinaci s DLP pro kompletní ochranu obsahu. S XTM zařízeními společnost WatchGuard vede UTM trh díky obrovské úrovni výkonu i při použití všech UTM funkcí, včetně proxy s hloubkovým skenováním a řízením provozu."

VAD distribuci pro český a slovenský trh zajišťuje společnost COMGUARD a.s., sales@comguard.cz.

Extensible Content Security (XCS) zařízení

WatchGuard XCS (Extensible Content Security) řešení poskytuje efektivní hloubkovou ochranu pro zabezpečení e-mailů, webů a DLP. Toto snadno ovladatelné řešení "all-in-one" nabízí nejefektivnější obranu před e-mailovými a webovými hrozbami, včetně spamu, virů, malwaru, kombinovanými hrozbami spyware a síťovými útoky. Nabízí také mimo jiné filtrování URL adres.

XTM Next-Generation Network Security UTM zařízení

XTM rodina zařízení od WatchGuard, výkonově kontrolovatelné řešení, nové generace pro zabezpečení sítí je nejlepší ve své třídě. Obrovská propustnost v kombinaci s pokročilými síťovými funkcemi zaručuje bezpečně a rychle zpracovat veškerý sítový provoz. Zahrnuje flexibilní nástroje pro správu, které umožňují IT administrátorům řídit bezpečnost přes intuitivní centralizovanou konzolu, rozhraní příkazové řádky i webové rozhraní. Široký výběr ze sedmnácti modelů umožňuje vybrat si to správné řešení jak malým a středním firmám, tak velkým korporacím.

Řešení vzdáleného přístupu

S WatchGuard XTM máte jedno řešení se všemi bezpečnostními komponentami pro vzdálený přístup včetně zabezpečeného připojení mobilních zařízení.

Bezpečná virtualizace

Všechny schopnosti WatchGuard UTM XTM, stejně jako WatchGuard XCS s DLP a ochranou emailu a webu, jsou k dispozici jako stáhnutelné virtuální zařízení, jež mohou být aktivovány pomocí jednoduchého tlačítka.

Firmy všech velikostí, vzdělávací instituce, vládní agentury a poskytovatelé služeb mohou nasadit vysoce propustnou, multi-funkční ochranu před příchozími hrozbami, včetně spamů, virů, phishingu, spywaru a síťovým útokům a chránit tak svá cenná informační aktiva před náhodnými úniky nebo cílenými útoky za velmi výhodnou cenu.

Klienti si dále mohou vybrat z XTMv a XCSv virtuálních zařízení podle provozních emailových a webových potřeb svých sítí.

WatchGuard Technologies, Inc.

Od roku 1996 je WatchGuard Technologies, Inc. světovou jedničkou v řešení podnikového zabezpečení, která řeší skutečné problémy světové bezpečnosti. WatchGuard poskytuje snadno ovladatelnou a řiditelnou ochranu, ale zároveň i vysoce výkonnou stovkám tisíc firmám po celém světě.

Rodina zařízení pro správu hrozeb poskytuje jedinečnou ochranu sítím, aplikacím a datům. WatchGuard řešení je podpořeno tzv. LiveSecurity WatchGuard  Service, inovativním programem podpory.

WatchGuard sídlí v Seattlu ve státě Washington a má pobočky v Severní Americe, Evropě, Asii, Tichomoří a v Latinské Americe.

Další články k tématům - antispam - firewall - iPad - iPhone - iPod - phishing - SMB - spyware - SSL - šifrování - UTM - VPN - Jan Dymáček

Článek COMGUARD a.s. ze dne 20. září 2012 - čtvrtek

Další články od COMGUARD a.s.