logo COMGUARD a.s.

Bezpečnostní řešení WatchGuard v distribuci COMGUARD

Gartner Magic Quadrant Leader WatchGuard je dostupný na českém a slovenském trhu přes VAD distributora COMGUARD. WatchGuard nabízí XTM/XCS produkty pro SMB i velké společnosti, a to v sektorech maloobchod a pohostinství, školství, zdravotnictví, energetika i finančnictví.

Společnost COMGUARD je novým výhradním distributorem společnosti WatchGuard, světového leadera v oblasti kontrolovatelných bezpečnostních řešení, pro český a slovenský trh a rozšiřuje tak možnost výběru svým zákazníkům, obzvlášť na poli "all-in-one" řešení webové a emailové bezpečnosti, UTM/XTM firewallů pokrývající mimo jiné také virtuální bezpečnost a vzdálené přístupy do firemních sítí.

Jan Dymáček, Managing Director společnosti COMGUARD, komentuje podepsání nové distribuční smlouvy: "WatchGuard poskytuje výkonné zabezpečení za velmi příznivé ceny. Síla a škálovatelnost Extensible Content Security (XCS) zařízení na nás zapůsobily silným dojmem. Zařízení jsou k dispozici jako all-in-one řešení a jsou cenově dostupné také jako virtuální appliance pro VMware. Nové Extensible Content Security (XCS a XCSv) zařízení nabízejí zabezpečení obsahu e-mailu s Anti-spamem a webu v kombinaci s DLP pro kompletní ochranu obsahu. S XTM zařízeními společnost WatchGuard vede UTM trh díky obrovské úrovni výkonu i při použití všech UTM funkcí, včetně proxy s hloubkovým skenováním a řízením provozu."

VAD distribuci pro český a slovenský trh zajišťuje společnost COMGUARD a.s., sales@comguard.cz.

Extensible Content Security (XCS) zařízení

WatchGuard XCS (Extensible Content Security) řešení poskytuje efektivní hloubkovou ochranu pro zabezpečení e-mailů, webů a DLP. Toto snadno ovladatelné řešení "all-in-one" nabízí nejefektivnější obranu před e-mailovými a webovými hrozbami, včetně spamu, virů, malwaru, kombinovanými hrozbami spyware a síťovými útoky. Nabízí také mimo jiné filtrování URL adres.

XTM Next-Generation Network Security UTM zařízení

XTM rodina zařízení od WatchGuard, výkonově kontrolovatelné řešení, nové generace pro zabezpečení sítí je nejlepší ve své třídě. Obrovská propustnost v kombinaci s pokročilými síťovými funkcemi zaručuje bezpečně a rychle zpracovat veškerý sítový provoz. Zahrnuje flexibilní nástroje pro správu, které umožňují IT administrátorům řídit bezpečnost přes intuitivní centralizovanou konzolu, rozhraní příkazové řádky i webové rozhraní. Široký výběr ze sedmnácti modelů umožňuje vybrat si to správné řešení jak malým a středním firmám, tak velkým korporacím.

Řešení vzdáleného přístupu

S WatchGuard XTM máte jedno řešení se všemi bezpečnostními komponentami pro vzdálený přístup včetně zabezpečeného připojení mobilních zařízení.

Bezpečná virtualizace

Všechny schopnosti WatchGuard UTM XTM, stejně jako WatchGuard XCS s DLP a ochranou emailu a webu, jsou k dispozici jako stáhnutelné virtuální zařízení, jež mohou být aktivovány pomocí jednoduchého tlačítka.

Firmy všech velikostí, vzdělávací instituce, vládní agentury a poskytovatelé služeb mohou nasadit vysoce propustnou, multi-funkční ochranu před příchozími hrozbami, včetně spamů, virů, phishingu, spywaru a síťovým útokům a chránit tak svá cenná informační aktiva před náhodnými úniky nebo cílenými útoky za velmi výhodnou cenu.

Klienti si dále mohou vybrat z XTMv a XCSv virtuálních zařízení podle provozních emailových a webových potřeb svých sítí.

WatchGuard Technologies, Inc.

Od roku 1996 je WatchGuard Technologies, Inc. světovou jedničkou v řešení podnikového zabezpečení, která řeší skutečné problémy světové bezpečnosti. WatchGuard poskytuje snadno ovladatelnou a řiditelnou ochranu, ale zároveň i vysoce výkonnou stovkám tisíc firmám po celém světě.

Rodina zařízení pro správu hrozeb poskytuje jedinečnou ochranu sítím, aplikacím a datům. WatchGuard řešení je podpořeno tzv. LiveSecurity WatchGuard  Service, inovativním programem podpory.

WatchGuard sídlí v Seattlu ve státě Washington a má pobočky v Severní Americe, Evropě, Asii, Tichomoří a v Latinské Americe.

Další články k tématům - antispam - firewall - iPad - iPhone - iPod - phishing - SMB - spyware - SSL - šifrování - UTM - VPN - Jan Dymáček

Článek COMGUARD a.s. ze dne 20. září 2012 - čtvrtek

Další články od COMGUARD a.s.

Jak pománájí přírodní enzymy pří léčbě celé řady nemocí?
Za kávu zaplatíte denně více než za antivirus! Využijte legální řešení.
řeší program na mzdy za 4.498 Kč z účetního systému MRP-K/S.