logo COMGUARD a.s.

iStorage šifrované USB flash disky v distribuci COMGUARD

COMGUARD zahajuje na českém a slovenském trhu distribuci iStorage šifrovaných USB flash disků pro Android, iPhone, iPad, Mac OS i Windows s implementovanou HW klávesnicí pro zadání PIN kódu k autorizaci zařízení.

USB flash disky a hard disky od iStorage naplňují představy náročných uživatelů díky své jednoduchosti a mobilitě použití při zajištění maximální bezpečnosti. Splňují nepřísnější bezpečnostní kritéria, jako jsou šifrování AES vč. příslušných certifikací FIPS i NATO nebo autorizace uživatele zadáním PINU či hesla přímo na samotném zařízení. Uživatel nemusí instalovat žádné ovladače. Velkou výhodou tohoto řešení je spolupráce se všemi zařízeními, která mají USB port, bez ohledu na to, jaký operační systém využívají nebo k jakému účelu slouží.

"iStorage skutečně nabízí unikátní bezpečnostní řešení, které doporučuji všem našim prodejcům i koncovým uživatelům", uvádí Jan Dymáček, Compapy Director společnosti COMGUARD, a pokračuje: "Řešení máme v nabídce pouze několik dní a již vyřizujeme první objednávky. Řešení nabízí plnohodnotné certifikované hardwarové šifrování USB disků vhodné nejen pro státní složky, vyžadující vysoký stupeň bezpečnosti, a bankovní sektor, ale také pro právníky, lékaře a každého, kdo chce pohodlně, ale účinně, zabezpečit svá data. Jednoduchost použití podtrhuje zadávání PIN kódu přímo na integrované hardwarové klávesnici na konkrétním disku. Řešení je nezávislé na platformě, jednou data zašifrujete a používáte je napříč systémy Windows OS, Mac, Linux, iOS, Android, tj. od PC, přes tablety, smartphone až po TV."

A zde jsou klíčové vlastnosti nabízených řešení, USB flash disků datAshur, hard disků diskAshur a diskG.

Klíčové vlastnosti USB datAshur:

Klíčové charakteristiky diskAshur a diskG:

O iStorage

iStorage poskytuje vysoký výkon a ultra bezpečná přenosná datová úložiště a bezpečnostní produkty pro uživatele, kteří potřebují chránit svá data na PC, Mac a mobilních zařízení. Zakladatelé iStorage jsou průkopníky ve svém oboru a držiteli několika patentů, a to jak udělených, tak čekajících, na řadě souvisejících datových úložišť a bezpečnostních produktů.

Se silnou vírou v pečlivý výběr produktů a v bezkonkurenční služby zákazníkům, iStorage poskytuje trhu světové inovace pro přenosná úložiště dat a digitální šifrovací technologie.

Další články k tématům - Android - autorizace - certifikace - flash - iPad - iPhone - klávesnice - Linux - Mac - NATO - PIN - SSD - šifrování - tablet - Jan Dymáček

Článek COMGUARD a.s. ze dne 16. července 2013 - úterý

Další články od COMGUARD a.s.