logo COMGUARD a.s.

Mobilní bezpečnostní řešení Imation v disribuci COMGUARD

COMGUARD rozšiřuje své distribuční portfolio bezpečných, centrálně spravovatelných USB flash disků dodávaných dříve společností McAfee, původně známé jako McAfee Encrypted USB, a rozšiřuje svoji nabídku o produkty Imation Defender, IronKey, MXI Security a Imation Mobile Security.

Společnost COMGUARD se stala distributorem Imation - celosvětové společnosti v oblasti bezpečného a škálovatelného řešení pro ukládání dat, pro Českou republiku a Slovensko.

Jan Dymáček, Managing Director společnosti COMGUARD, komentuje podepsání nové distribuční smlouvy: "Firemní ICT bezpečnost není dnes myslitelná bez bezpečných, šifrovaných a centrálně řízených USB flash a HDD disků. USB flash disky zůstávají i nadále klíčovým zařízením pro přenos a ukládání dat všech velikostí, avšak se stále rostoucím rizikem spojeným se ztrátou nebo odcizením citlivých firemních dat uložených na těchto zařízeních, organizace nyní více než kdy jindy potřebují najít skutečně bezpečné řešení."

"Společnost COMGUARD pro nás znamená významné rozšíření naší distribuční sítě. Jsme rádi, že se zaměřuje na prodej našeho řešení mobilní bezpečnosti, a to zejména řady produktů Imation, která nyní nabízí McAfee šifrované USB flash disky, disky MXI Security a IronKey. Společnost jistě významně přispěje k rozvoji postavení Imation jako předního poskytovatele mobilního zabezpečení na českém a slovenském trhu", dodává Nick Banks, Vice President EMEA pro řešení mobilní bezpečnosti.

Nabídka COMGUARD staví na řešení od společnosti Imation, které nabízejí USB flash disky, pevné disky, šifrovaná CD a DVD a nabízí nejucelenější portfolio řešení včetně centrální správy dostupné i z cloudu a FIPS 140-2 Level 3 certifikací. Při využití řešení Imation jsou zákazníci schopni významně snížit riziko úniku důvěrných informací a porušování bezpečnostních politik, proto centrálně spravované zabezpečené a šifrované USB flash disky by měly být jako povinné vybavení nejen bank, ale každého vrcholového manažera, obchodních společností, významných evropských institucí nebo národních ministerstev.

Secure Drive Hardware Encrypted Flash Drive

Nabídka Imation

Možnosti šifrování USB flash disků

Imation Powered IronKey:

Imation Defender/MXI Security:

O společnosti Imation

Imation Corp. je přední světová technologická společnost věnující se pomoci lidem a organizacím ukládat, chránit a připojovat jejich digitální svět. Portfolio produktů pro ukládání dat a zabezpečení, elektroniky a příslušenství dosahuje k zákazníkům ve více než 100 zemích pomocí výkonné světové distribuční sítě.

Imation Corp. má ve svém portfolio značky Imation, Memorex a XtremeMac, TDK Life on Record a MXI bezpečnostní značky. Mobilní bezpečnostní značky jsou ověřeny ze strany vlád a normalizačních orgánů na celém světě a nesou následující certifikace: FIPS, CAPS (s DIPCOG), AIVD a NATO.

Další články k tématům - Antivirus - autentizace - cloud - DVD - EMEA - HDD - ICT - Imation - IronKey - McAfee - NATO - šifrování - USB - Jan Dymáček - Nick Banks

Článek COMGUARD a.s. ze dne 14. srpna 2012 - úterý

Další články od COMGUARD a.s.

Nabídka zaměstnání COMGUARD a.s.
M-Files - Document Management System