logo COMGUARD a.s.

Next-generation firewall Dell SonicWALL znovu certifikován ICSA Labs

COMGUARD upozorňuje na nové testování Next-generation firewallu Dell SonicWALL. ICSA Labs označily po důkladném testování schopností Dell SonicWALL E-Class Network Security Appliance jako řešení s prvotřídními bezpečnostními funkcemi a s vysokým procentem pokrytí bezpečnostních rizik.

Next-generation firewally poskytují rozšířenou úroveň řízení přístupu sledováním síťové komunikace na aplikační vrstvě. To zahrnuje granulární aplikační kontrolu a identifikaci, autentizaci a identifikaci uživatelů a ochranu před botnety a sofistikovaným malwarem. E-Class NSA Series byl již v minulosti certifikován podle testovacího programu ICSA Labs pro Network Enterprise Firewall.

Nové dodatečné hodnocení uveřejněné ICSA Labs v červenci tohoto roku potvrdilo pozitivní výsledky předchozího testování a certifikace postoupila na tzv. "advanced úroveň technologické verifikace".

ICSA Labs hodnotily potřebné vlastnosti s těmito výsledky:

Proč tedy zvolit Dell SonicWALL NSA Series?

Spojení technologií SonicWALL a Dell přináší vysokou úroveň kvality počínaje dílenským zpracováním, kvalitou komponentů a softwarového vybavení a pokračuje uživatelským komfortem a širokými možnostmi v oblasti nastavení bezpečnostních prvků. Řešení NSA Series nabízí širokou paletu modelů, které pokryjí požadavky na bezpečnost ICT jak malých firem s několika zaměstnanci, tak i těch největších světových korporací.

Pokud bychom měli vyzdvihnout pouze jednu výrazně povedenou vlastnost tohoto řešení, pak to bude APPLICATION INTELLIGENCE AND CONTROL s propracovanou granulární kontrolou a přehledem v reálném čase a s možností zakázání konkrétních rizikových aplikací, jako je např. facebook.

Pokud společnost doplní řešení i o bezdrátové přístupové body SonicPoint pro vytvoření distribuované zabezpečené bezdrátové sítě, získá skutečně komplexní řešení až se 100% pokrytím bezpečnostních rizik.

Kontakt na VAD distributora COMGUARD a.s. pro ČR a Slovensko:

Další články k tématům - autentizace - Facebook - firewall - ICSA - ICT - Security - SonicWALL - Kamil Kosour

Článek COMGUARD a.s. ze dne 1. srpna 2012 - středa

Další články od COMGUARD a.s.

Nabídka zaměstnání COMGUARD a.s.
Acronis Backup 12.5