logo COMGUARD a.s.

Nová řada Next Generation UTM Firewallů Cyberoam NG Series s gigabitovou propustností

COMGUARD zahajuje distribucí nové modelové řady NG Series Cyberoam, která disponuje v současné době nejvýkonnějšími modely UTM firewallů v SMB/SOHO/ROBO segmentu.

Tato novinka konečně překonává poslední slabý článek při využívání výkonné IT infrastruktury, a tím je možnost a dostupnost jejího zabezpečení. Nyní může i SMB segment využívat vysokorychlostní internet nebo zařízení pro vysokorychlostní sítě bez omezení propustnosti a být zároveň i kvalitně ochráněn.

Kamil Kosour, Channel Sales Manager pro SMB, vysvětluje: "Všechny modely UTM Cyberoam z řady NG Series nabízí minimálně 1Gbps propustnost na firewall. Díky nové architektuře HW s vícejádrovými procesory a novému operačnímu systému CyberoamOS optimalizovanému pro vysoký výkon, získají naši zákazníci nejrychlejší zařízení v této kategorii. Za velmi příznivé ceny si tak pořídí spolehlivé zabezpečení proti vnějším i vnitřním hrozbám, jako jsou spam, spyware, phishing, pharming, viry, červi, trojani, DoS útoky, VoIP útoky, krádeže dat přes IM a další."

UTM Cyberom poskytuje z velké části stejné funkce jako standardní enterpise firewally, a to vše při vynikajícím poměru "kvalita / výkon / cena". Zaručuje komplexní zabezpečení perimetru sítě a mimo jiné nabízí obousměrnou filtraci, definici politik dle identity uživatele a aplikací, kontrolu HTTPS provozu, SSL VPN již na nejnižším modelu, podporu připojení více ISP, podporu vysoké dostupnosti, možnost připojení 3G modemu, Wi-Fi a hlavně centrální management a jednoduché licencování.

Vlastnosti a funkce firewallu na UTM Cyberoam:

Možnosti z hlediska autorizace uživatele:

Nová modelová řada bude nabízena současně se stávajícími modely z řady "ia" a bude postupně doplňována o další modely.

Další články k tématům - autentizace - databáze - DoS - firewall - infrastruktura - ISP - MAC - NAT - phishing - server - SMB - SOHO - SSL - UTM - VLAN - VoIP - VPN - WiFi - Windows - Kamil Kosour

Článek COMGUARD a.s. ze dne 5. prosince 2012 - středa

Další články od COMGUARD a.s.