logo COMGUARD a.s.

SSL VPN od SonicWALL v distribuci COMGUARD pro český a slovenský trh

COMGUARD zavádí na český a slovenský trh SSL VPN od společnosti SonicWALL. Uživatel se může díky tomuto řešení bezpečně připojit z kteréhokoliv místa k libovolným aplikacím s vysokou propustností a s jakýmkoliv OS - Windows, MAC, Linux, Windows mobile nebo Android.

SSL VPN SonicWALL administrátorům ušetří čas strávený nad řešením provozních problémů, které jsou spojené se vzdáleným připojením zaměstnanců. Velmi snadno například nastaví shodu s bezpečnostní politikou firmy, přes webové rozhraní mohou sledovat přenosy souborů a komunikovat s koncovým uživatelem. To vše usnadní řešení problémových situací a interní support.

"Podepsáním distribuční smlouvy se společností SonicWALL můžeme nabízet klientům skutečně efektivní nástroj pro zvýšení produktivity vzdálených uživatelů a zefektivnění práce IT oddělení. Vždyť každý správce firemní sítě již mnohokrát zažil situaci, kdy o víkendu musel řešit například s obchodním manažerem nefunkční vzdálené připojení, které zbrzdilo dokončení důležité obchodní nabídky pro klienta", uvádí Jaroslav Mareček, Product Specialist, řídící distribuci tohoto řešení.

Řešení navržené pro každou společnost

Portfolio společnosti SonicWALL uspokojí každého zákazníka, ať hledá řešení pro malou firmu s několika zaměstnanci a nebo enterprise řešení pro přístup několika tisíc zaměstnanců. K dispozici jsou čtyři modelové řady hardwarových SSL VPN bran a dvě řešení v podobě virtuálního stroje. Všechny řešení podporují multiplatformní přístup (Windows, MAC, Windows Mobile a Linux).

Klíčové vlastnosti SSL VPN:

SonicWALL dále nabízí bezpečné zálohování a obnovení citlivých dat. SonicWALL Continuous Data Protection (CDP) je novou generací řešení určených k zálohování dat a následnému zotavení při havárii. Velkou výhodou celého řešení je vysoká míra automatizace, která Vám ušetří spoustu starostí a času. Díky podpoře operačních systémů Windows, Linux a Mac OS a správou prostřednictvím jediné webové GUI, CDP poskytuje detailní, globálně prosazovanou politiku kontroly nad celou operací zálohování. Bezkonkurenční flexibilita umožňuje správcům IT diktovat, jaké informace mají být zálohovány a které mají být s procesu zálohování vyjmuty.

Distribuční kontakt: COMGUARD a.s., Jaroslav Mareček, Product Specialist, tel.: +420 544 509 061.

Další články k tématům - Android - Balancing - CDP - infrastruktura - Linux - Mac - SonicWALL - SSL - VPN - zálohování - Jaroslav Mareček

Článek COMGUARD a.s. ze dne 12. července 2011 - úterý

Další články od COMGUARD a.s.