logo COMGUARD s.r.o.

Karel Klumpner

Výkonný ředitel společnosti COMGUARD

Karel Klumpner - COMGUARD s.r.o.logo COMGUARD s.r.o.LinkedIn

Spolupracujeme s těmi největšími světovými hráči na trhu bezpečnosti IT tak, abychom mohli nabídnout to nejlepší a nejefektivnější řešení proti kybernetickým útokům včetně APT. Našimi týmovými hráči jsou jak naši prodejci, tak i jejich klienti. Řešení Rapid7 máme ve svém portfoliu právě proto, že dokáže identifikovat opomíjené zranitelnosti, které jsou schopny otevřít cestu jak ke zničení cenných dat našich klientů, tak i jejich pověsti na trhu.

Pouze následná kombinace těch správných a účinných bezpečnostních řešení, pokrývající zachycené zranitelnosti, je schopna bojovat proti každé fázi APT útoku. Neustále zlepšujeme kvalitu poskytovaných Expertních Služeb. Našim cílem je schopnost poskytovat v reálném čase znalostní bázi kritických hrozeb a doporučovat vhodné bezpečnostní řešení na míru každé firmy.

Tím výrazně zmírníme riziko ohrožení klienta jakýmikoliv útoky - včetně APT. V rámci boje proti těm nejnebezpečnějším hrozbám i světoví výrobci spojují své síly. Jako příklad bych uvedl právě zmiňovaný Rapid7 a McAfee.

Aleš Nosek

Obchodní ředitel společnosti COMGUARD

Aleš Nosek - COMGUARD s.r.o.logo COMGUARD s.r.o.

Díky Sophosu můžeme firmám všech velikostí, různých potřeb a požadavků nabídnout synchronizovanou ochranu koncových bodů a sítí před sofistikovanými hrozbami založenou právě na unikátní bezpečnostní technologii Heartbeat. Ta je dostupná v nových XG firewallech při propojení na cloudovou ochranu Sophos pro koncové stanice. Mezi jasné výhody nového Sophos XG firewallu patří reverzní proxy, ideální pro náhradu Microsoft TMG řešení, analýza rizik z pohledu uživatelů a aplikací a v neposlední řadě flexibilní možnosti nasazení.

Firewally jsou dostupné v podobě hardwarové nebo virtuální appliance, softwarového řešení a navíc ve všech těchto variantách jsou dostupné veškeré funkcionality. Mezi přednosti virtuální appliance se řadí široká škála podpory hypervizorů, kam lze zahrnout VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V a KVM.

Jan Dymáček

Business Development Director společnosti COMGUARD

Jan Dymáček - COMGUARD s.r.o.logo COMGUARD s.r.o.

Pro spolupráci s ManageEngine jsme se rozhodli především kvůli produktu ServiceDesk Plus, který je jejich vlajkovou lodí.

Sami jsme tento produkt otestovali a používáme ho přímo v provozu jako help desk pro naše týmy předprodejní i poprodejní podpory.

Jan Dymáček

Business Development Director společnosti COMGUARD

Jan Dymáček - COMGUARD s.r.o.logo COMGUARD s.r.o.

COMGUARD rostl v roce 2014 dvouciferně. 10% růst tržeb ve srovnání s rokem 2013 je výsledkem, mimo jiné, kvalitní práce našich produktových manažerů a rozšiřování produktového portfolia našich distribučních kanálů. V loňském roce jsme se stali výhradním distributorem značky Brocade pro Českou a Slovenskou republiku, domluvili jsme nově prodej produktů společnosti Secunia a distributorství značek Sophos a ObserveIT.

Daří se nám získávat zajímavé zakázky také díky našim aktivitám široké předprodejní podpory v rámci distribuce s přidanou hodnotou, poskytované našim partnerům a díky odborným školením, ať už v oblasti IT bezpečnosti nebo síťové technologie SDN, která probíhala v loňském roce. Jako příklad mohu uvést dodávku vysoce výkonných switchů VDX6740 firmy Brocade pro datové centrum RWE v České republice, realizovanou ve spolupráci se společností UNIS COMPUTERS.

Switche nabízí nejen vysoký výkon a dostatečný počet 40Gbps i 10Gbps portů, ale navíc i podporu SDN (Software Defined Networking), FCOE a VCS (Virtual cluster switching).

Jan Dymáček

Business Development Director společnosti COMGUARD

Jan Dymáček - COMGUARD s.r.o.logo COMGUARD s.r.o.

Spojujeme se se silnými světovými hráči v informačních technologiích, ke kterým zajisté společnost Brocade Communications patří. Společnost Gartner ji opakovaně řadí mezi 4 přední hráče v oblasti LAN. V oblasti řešení pro infrastrukturu datových center se Brocade v roce 2013 umístil na druhém místě mezi Vizionáři. COMGUARD v průběhu uplynulého roku prokázal, že jeho divize Networking je na vysoké odborné úrovni pro oblast Brocade technologií.

Kromě samotné distribuce jsme zařadili ukázky těchto produktů a technologií do našeho Kompetenční centra a poskytujeme i zmíněné konzultace a osvětu nových řešení pro stavbu moderních LAN sítí. I to je důvod pokračování vzájemné spolupráce formou výhradního distribučního kontraktu.

Jan Dymáček

Business Development Director společnosti COMGUARD

Jan Dymáček - COMGUARD s.r.o.logo COMGUARD s.r.o.

Sophos hledal silného partnera pro distribuci svých bezpečnostních řešení a vzhledem k nedávné akvizici společnosti Cyberoam a naší distribuci těchto UTM firewallů se nabízelo silnější spojení a rozšíření spolupráce v prodeji celého bezpečnostního portfolia.

Věříme, že naše dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v prodeji bezpečnostních řešení povedou k úspěšným prodejům nově zařazených produktů a že díky tomu rozšíříme možnost opravdu kvalitního výběru bezpečnostních řešení pro naše partnery a jejich zákazníky.

Stanislav Pach

Networking Department Manager společnosti COMGUARD

Stanislav Pach - COMGUARD s.r.o.logo COMGUARD s.r.o.LinkedIn

Síťová infrastruktura v mnohých případech neposkytuje dostatečnou flexibilitu firmám ve využívání cloudových služeb. Nasazení řešení Brocade Vyatta vRouter skýtá v tomto ohledu výrazný posun a otevírá cestu efektivního využití financí vložených do infrastruktury a navazujících služeb.