logo Conectart s.r.o.

Conectart je jedním z největších domácích kontaktních center

Společnost Conectart koupila brněnskou firmu Quality Brands a posiluje tak svoji pozici na trhu poskytovatelů kontaktních služeb. Díky nové akvizici nyní atakuje první příčku na trhu.

"V Quality Brands jsme našli vhodného partnera pro další růst naší společnosti. Usnadnil nám rozšíření působnosti v nových regionech a přinesl know-how, které nám pomůže zlepšit zejména procesy v projektovém řízení s ohledem na vysokou úroveň kvality. Quality Brands v nás získává stabilního partnera s rozvojovým apetitem. Conectart mimo jiné přináší bohaté zkušenosti v oblasti obslužných linek v režimu 24/7, které zatím v QB chybělo. Ačkoliv je Conectart nyní vlastníkem celé společnosti, Quality Brands bude vystupovat prozatím dále pod svojí značkou. Nechceme, aby Quality Brands zaniklo ze dne na den, zvolili jsme tedy pozvolné včlenění do Conectartu, a to jak administrativně a provozně, tak i samotnou značkou firmy," říká Petr Studnička, ředitel společnosti Conectart.

Conectart nyní bude působit již v 5 lokalitách v ČR:

Do budoucna plánuje společnost expandovat i na Slovensko a do Polska. Díky spojení obou společností patří nyní do portfolia zákazníků Conectartu řada velkých firem působících na českém trhu, např. O2, Vodafone, Česká Spořitelna, Innogy, MND, Fischer a další. V současné době je Conectart jedním z největších domácích kontaktních center - poskytovatelů služeb v oblasti Business Process Outsourcing (BPO).

"Tato akvizice je v souladu s naší strategií vybudovat ze společnosti Conectart lídra v oblasti outsourcingu obchodních procesů, a to nejen pro firmy v Česku, ale i dále ve střední a východní Evropě," komentuje akvizici Michal Tománek, investiční ředitel skupiny KKCG, do níž Conectart patří.

Připojením Quality Brands ke Conectartu došlo také k významnému navýšení personální kapacity o 35%. Conectart se nyní s počtem 600 operátorů stává jedním z největších zaměstnavatelů mezi kontaktními centry v ČR.

Díky vysoké personální kapacitě je Conectart schopen odbavovat větší množství projektů a také mnohem lépe reagovat na požadované změny. Do konce roku předpokládá společnost rozšíření o dalších nových 100 kolegů.

"Již nějakou dobu jsme hledali vhodného investora, který by naši společnost zastřešil a přinesl nám nové zkušenosti a příležitosti. Jsme rádi, že tímto novým spojencem je právě Conectart, potažmo investiční skupina KKCG. Jejich technologické řešení provozu a řízení kvality projektů je na velmi vysoké úrovni a nám tímto otevírá dveře k efektivnějšímu řízení call centra. Díky spojení s Conectartem se nám vysoce navýšil potenciál růstu současných a nových lokalit, které budeme moci nabídnout stávajícím i budoucím klientům," doplňuje k akvizici Karel Šlechta, provozní ředitel společnosti Quality Brands.

Článek Conectart s.r.o. ze dne 11. srpna 2017 - pátek

Další články od Conectart s.r.o.

Stáhněte si ZDARMA zkušební verzi systému M-Files