logo Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

Conrad nabízí technické inovace, které jsou dostupné široké skupině zákazníků. Sortiment v České republice v současnosti obsahuje více než 65000 výrobků, které pokrývají téměř vše, co má něco společného s elektronikou a technikou. Technologické centrum firmy Conrad (CTC) je zodpovědné za vývoj nových produktů a zajištění stálé kvality zboží. Snažíme se vždy zajistit prvotřídní kvalitu všech námi prodávaných výrobků.

Conrad je jednou z největších zasilatelských společností na poli elektroniky v Evropě. Conrad je rodinnou firmu, která byla založena v Berlíně v roce 1923 a již po čtyři generace působí jako holdingová společnost. Více než 85 let činnosti firmy Conrad znamená tradici a pokrok. Jméno Conrad se stalo pojmem ve světě elektroniky a techniky napříč celou Evropou.

Od roku 1946 působí Conrad ve městě Hirschau v Horním Falcku. Logistické centrum firmy Conrad leží ve městě Wernberg v Německu a jedná se o jedno z nejvyspělejších distribučních center v Evropě. Všechny zásilky mířící do Německa i do zahraničí se odesílají z Wernbergu.

Aktuální články od Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

AddNet - unikátní provozně bezpečnostní DDI/NAC nástroj