logo Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

Digitální tužka Staedtler: komfortní řešení digitalizace rukou psaných poznámek a nákresů

Digitální tužka je ideální pomocník pro všechny, kteří si potřebují dělat ručně psané poznámky. Jakmile jste zpátky u počítače, jednoduše přenesete informace přes USB rozhraní. Do interní paměti můžete uložit až 100 stran formátu A4.

Digitální tužkou Staedtler můžete psát či kreslit na běžný papír a svoje poznámky později přenést o počítače. Do interní paměti přijímače, který se při psaní připevní na horní okraj poznámkového bloku, se vejde až 100 stran formátu A4. Přijímač můžete také připojit k počítači a použít ho jako grafický tablet. Rukou psané poznámky se pak přímo převádějí do textové podoby, a to jak v prostředí MS Windows, tak MAC OS.

Digitální tužka se dodává v plechové krabičce spolu s přijímačem a USB kabelem. Samotná tužka má velmi kvalitní provedení, které odpovídá renomované značce Staedtler. Malý přijímač s flash pamětí využívá ke komunikaci s tužkou ultrazvukovou a infračervenou technologii se sofistikovanými algoritmy, které umožňují přesné sledování pohybu hrotu tužky. Ručně psané poznámky se tak převádějí do vektorového formátu obrazu a ukládají do paměti přijímače.

První uvedení do provozu je velmi jednoduché. Nejprve nainstalujete do počítače dodaný software - Mobile Note Taker, který slouží ke správě souborů a software MyScript Studio Notes Edition - ten rozeznává ručně psané poznámky (text a grafika) a převádí je do digitální podoby. Na list papíru nebo poznámkový blok potom upevníte pomocí klipu přijímač, zapnete jej a začnete psát první stránku svých poznámek.

Tužku můžete také využívat jako počítačovou myš a ke grafickému znázorňování během prezentací, namísto běžného použití flip chartu. Zakoupíte ji výhradně v internetovém obchodě conrad.cz za 2790 Kč.

Digitální tužka - vlastnosti:

Další články k tématům - A4 - digitalizace - MAC - Notes - Staedtler

Článek Conrad Electronic Česká republika, s.r.o. ze dne 10. října 2011 - pondělí

Další články od Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.