logo COOLHOUSING s.r.o.

Mobilní kancelář v cloudu

Mobilní kancelář v cloudu od Coolhousing je služba, která vašemu podnikání přinese kdykoliv a odkudkoliv dostupné potřebné aplikace a data s jistotou pravidelného zálohování. Skvěle poslouží také k provozu aplikací, které potřebují být neustále online.

Mobilní kanceláře Coolhousing jsou založeny na virtuálních serverech s operačním systémem Windows doplněným o balík užitečného softwaru.

Instalovaný Software:

Svou kancelář můžete kdykoliv rozšířit o jakýkoli software, k němuž vlastníte či si výhodně pronajmete licenci. Již za 350 korun měsíčně nabízí Coolhousing jednu uživatelskou licenci nejoblíbenější kancelářské sady Microsoft Office.

Své účetnictví můžete bez obav svěřit ekonomickému softwaru Stormware Pohoda a pro ještě rychlejší a pohodlnější přístup k online kanceláři si můžete objednat přístup prostřednictvím Vzdálené plochy systému Windows.

Veškeré virtuální servery v nabídce společnosti Coolhousing jsou denně automaticky zálohovány. Až tři dny starou zálohu lze kdykoli obnovit jediným kliknutím. Ruční zálohu virtuálního serveru - mobilní kanceláře lze uchovávat libovolně dlouho a opět v případě potřeby obnovit jediným kliknutím.

Mobilní kanceláře nabízí Coolhousing ve dvou výkonnostních variantách

Pro běžnou práci postačí varianta, která nabízí dvě procesorová vlákna o 1500 MHz, gigabajt operační paměti a 30 GB prostoru na pevném disku.

Náročnějším zákazníkům, kteří chtějí intenzivně pracovat s více aplikacemi naráz, nabízí Coolhousing tři procesorová vlákna o 2400 MHz, komfortní 3 GB operační paměti a 90 GB místa na pevném disku.

Společná oběma nabídkám je sdílená 100Mb/s konektivita bez omezení datových přenosů.

Další články k tématům - archiv - cloud - datacentrum - server - virtuální - zálohování

Článek COOLHOUSING s.r.o. ze dne 2. října 2012 - úterý

Další články od COOLHOUSING s.r.o.