logo COOLHOUSING s.r.o.

Výkonný dedikovaný server za bezkonkurenční cenu

Společnost Coolhousing opět inovuje svou nabídku dedikovaných serverů. Tentokrát se specialisté datového centra zaměřili na výkonnější část nabídky a připravili dvojici modelů značkových serverů z řady Proliant od společnosti HP.

Nejdůležitější novinkou je spolehlivý server HP Proliant ml310e osmé generace. Server je založen na platformě společnosti Intel. Najdete v něm čtyřjádrový procesor Intel Xeon E3-1270V2, 16 GB rychlé operační paměti a dvojici 500GB SATA III pevných disků. Počínaje touto aktualizací ceníku dedikovaných serverů se takto výkonný server historicky poprvé dostává v nabídce Coolhousingu na bezkonkurenční cenu výrazně pod 2000 korun měsíčně.

Novou konfigurací v nabídce Coolhousingu je také HP Proliant dl360e, který v osmé generaci nabízíme se čtyřjádrovým procesorem Intel Xeon E5-2407 doplněným deseti megabajty vyrovnávací paměti, 16 GB RAM a v základu se dvĚma Hot-Plug 1TB SATA III pevnými disky připojenými k HW řadiči HP B120i.

"S rostoucím úspěchem webových projektů rostou také jejich nároky na použité servery. V Coolhousingu umíme uspokojit zákazníky citlivé na ekonomiku provozu či životní prostředí, ale také nabízíme servery, které zastanou i ty nejnáročnější úlohy. Přesně to splňují nyní uváděné servery Proliant ml310e a dl360e", vysvětluje Karel Umlauf, jednatel společnosti Coolhousing.

Servery HP Proliant ml310e a dl360e jsou již v nabídce dedikovaných serverů Coolhousing s cenovkami od 1685, resp. 2503 korun měsíčně ve standardním balíčku se 100Mb sdílenou konektivitou, neomezenými datovými přenosy, možností vzdálené správy prostřednictvím technologie HP iLO a samozřejmě bez zřizovacího poplatku.

Další články k tématům - dedikovaný server - identifikace - infrastruktura - inovace - SATA - Xeon - Karel Umlauf

Článek COOLHOUSING s.r.o. ze dne 14. května 2013 - úterý

Další články od COOLHOUSING s.r.o.