logo CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob

Akademie CZ.NIC

Metody a techniky ochrany proti spamu a SQL injection – principy a ochrana, to jsou názvy nových kurzů v Akademii CZ.NIC, výukovém centru sdružení CZ.NIC, správce domény .CZ.

Kromě těchto školení je další novinkou v nabídce akademie také upravený ceník všech kurzů, které jsou nyní o polovinu levnější.

Metody a techniky ochrany proti spamu seznámí účastníky s používanými technikami rozesílání nevyžádané pošty a ochranou vlastních poštovních serverů. Součástí setkání jsou i praktická cvičení, která budou probíhat na poštovních serverech používaných v praxi.

Druhý kurz představí základní techniky útoku metodou SQL injektáže. Během školení budou představeny nástroje, které brání takovému napadení. Účastníci se také seznámí s postupy omezujícími dopady průniku a s nástroji pro včasné odhalení průniku.

"Témata a školení budou určitě v programu naší akademie do budoucna přibývat. Sledujeme celosvětové internetové trendy, aktuální technologické novinky a problémy a snažíme se na ně aktivně reagovat formou teoretických školení doplněných praktickými cvičeními a ukázkami," říká Ondřej Filip, výkonný ředitel sdružení CZ.NIC.

Kurzy Akademie CZ.NIC jsou určeny všem, kteří se chtějí dozvědět více o zmíněných tématech, vyzkoušet si přednášenou látku v praxi, podělit se o zkušenosti s lektory, ale také s ostatními návštěvníky kurzů. Lektory výukového centra jsou jak zaměstnanci sdružení, tak odborníci z praxe.

Další články k tématům - akademie - CZ - kurzy - NIC - spamu - SQL - školení - Ondřej Filip

Článek CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob ze dne 18. ledna 2010 - pondělí

Další články od CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob

Nabídka zaměstnání CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob