logo CZ.NIC

Praktický kurz o zajištění kvality a testování softwaru

Akademie CZ.NIC představuje kurz s názvem Open Source SW Quality Assurance II. Je zaměřen na oblasti, které v praxi velice úzce souvisí s SW Quality Assurance a testováním - systémy pro záznam a sledováním chyb a automatizované testování.

Kurz navazuje na Open Source SW Quality Assurance I. a jeho garantem a školitelem v jedné osobě je vývojář a manažer kvality sdružení CZ.NIC Petr Závodský. Kurzu je možné se zúčastnit v brněnském i pražském sídle akademie.

"Cílem kurzu je předvést na praktických příkladech některé systémy pro záznam a sledování chyb, uvést účastníky do problematiky automatizovaného testování a seznámit s konkrétníma dvěma nástroji automatizovaného testování (Selenium HQ a Apache Jmeter). Ty uživatelé ocení především při testování webových aplikací," říká vedoucí kurzu Petr Závodský.

Petr Závodský působí ve sdružení CZ.NIC na pozici SW Quality Assurance Manager. V minulosti pracoval především v komerčním sektoru v oblastech zajištění kvality, testování softwaru a kybernetické bezpečnosti. Soukromě se věnuje dalším projektům souvisejícím s bezpečností, astronomickým vzděláváním a odstraňováním bariér pro handicapované uživatele IT.

Článek CZ.NIC ze dne 10. března 2014 - pondělí

Další články od CZ.NIC

HackerFest 2018 - největší IT Security událost v ČR