logo CZ.NIC, z.s.p.o.

Kurzy Akademie CZ.NIC

Nové kurzy pro období únor - červen 2016 jsou určeny pro IT odborníky, zaměstnance veřejné správy, studenty, učitele i širokou laickou veřejnost se zájmem o počítačové technologie - Praha, Brno, Ostrava.

Pro zájemce je připraveno 36 termínů věnovaných počítačové bezpečnosti, síťování v Linuxu, systému DNS, protokolům IPv6 a BGP, verzovacímu systému Git nebo 3D tisku. Na všechny vypsané termíny se mohou zájemci již nyní přihlásit.

"Vedle vypsaných kurzů a daných témat nabízí naše vzdělávací centrum také kurzy přímo na míru. Ty v minulosti využily jak komerční společnosti, tak například zástupci státní správy. Vedle této speciální nabídky, kterou jsme schopni realizovat prakticky po celé republice, se v příštím roce plánujeme věnovat také vzdělávání studentů a pedagogických pracovníků. Studenti mají možnost, na základě vložení kopie dokladu o studiu do přihlašovacího formuláře, získat slevu 90% z dané částky kurzu," říká Igor Kytka, vedoucí Akademie CZ.NIC.

Mezi novinkami v nabídce najdete například kurzy o Internetu věcí (IoT), pokročilém textovém editoru Vim nebo verzovacím systému Git.

O Akademii CZ.NIC

Akademie nabízí zájemcům možnost odborného vzdělávání v oblasti Internetu a internetových technologií. Kurzy umožňují účastníkům vyzkoušet si přednášenou látku v praxi, podělit se o zkušenosti s lektory, ale také s ostatními návštěvníky kurzů.

Lektory Akademie CZ.NIC jsou zaměstnanci sdružení, vysokoškolští pedagogové a odborníci z praxe. Akademie CZ.NIC nabízí své kurzy ve třech největších městech v republice - Brně, Ostravě, Praze.

Specializované výukové centrum bylo otevřeno 1.4. 2009.

Článek CZ.NIC, z.s.p.o. ze dne 15. prosince 2015 - úterý

Další články od CZ.NIC, z.s.p.o.

Stáhněte si ZDARMA zkušební verzi systému M-Files