logo Dell Technologies

Digitální transformace s podporou datové infrastruktury PowerStore

Moderní infrastrukturní platforma Dell EMC PowerStore spojuje automatizaci, technologie příští generace a novou SW architekturu do infrastruktury, která podnikům pomáhá vyřešit problémy s neustálým bojem mezi podporou vytrvale rostoucího množství workloadů a realitou rozpočtových možností a omezením či složitostí jejich stávající IT infrastruktury.

Dell EMC PowerStore platforma je založena na špičkových technologiích určených pro náročné požadavky datové éry. Jde o jediné zařízení, na kterém lze díky funkci AppsON provozovat virtualizované workloady VMware a softwarové aplikace přímo na diskovém poli, což přináší rychlejší přístup k datům a kratší odezvu.

S dostupností na úrovni 99,9999% Dell EMC PowerStore umožňuje podnikům urychlit rozhodování a přístup k datům a zvýšit výkon aplikací.

Hlavní výhod PowerStore:

Podniková infrastrukturu podle vývoje obchodních potřeb

Jediné úložiště s vestavěným hypervizorem VMware ESXi - Dell Technologies představuje AppsON díky kterému je možné nasazovat aplikace flexibilněji přímo na úložišti. Funkce AppsON - první svého druhu na trhu - je ideální pro datově náročné workloady v centrálních i edge lokalitách a pro infrastrukturní aplikace.

Snadná migrace - nové nativní nástroje průvodce PowerStore Manager umožňují automatizovat celé migrace na méně než deset kliknutí. Zákazníci mohou využít řadu možností bezproblémové migrace ze stávajících úložišť jako Unity, SC, PS Series, VNX nebo XtremIO.

Architektura založená na kontejnerech - PowerStoreOS, softwarová architektura systému založená na kontejnerech, umožňuje přenositelnost funkcí, standardizaci a rychlé zavádění nových schopností.

Strojové učení a inteligentní automatizace

Přehled o infrastruktuře zajišťuje software pro monitorování a analýzu úložiště Dell EMC CloudIQ, který využívá kombinaci strojového učení a lidské inteligence k analýze výkonu a kapacity v reálném čase a sledování historie. Tím zajišťuje ucelený pohled na infrastrukturu Dell EMC. Pro ještě lepší přehled zavede Dell Technologies CloudIQ v celém portfoliu svých infrastrukturních řešení.

Programovatelná infrastruktura zjednodušuje vývoj aplikací a zkracuje dobu nutnou k jejich nasazení ze dnů na sekundy, nabízí integraci a VMware podporu předních platforem pro správu a orchestraci včetně Kubernetes, Ansible a VMware vRealize Orchestrator.

Autonomní infrastruktura automatizuje díky vestavěnému strojovému učení pracné procesy, jako jsou prvotní rozmístění svazků, přesuny dat, vyvažování zátěže a řešení problémů.

Flexibilní navýšení výkon či kapacity

Na rozdíl od jiných programů modernizace kontrolérů mohou zákazníci rozšířit kapacitu či zvýšit výkon po 180 dnech. Spojení těchto možností modernizace s adaptabilní architekturou úložiště Dell EMC PowerStore fakticky znamená konec náročných přechodů na nové platformy.

Na úložiště PowerStore se vztahuje program Dell EMC Future-Proof, který nabízí větší možnosti volby, předvídatelnost a ochranu investic díky možnosti kdykoli navýšit výkon a kapacitu. Představuje tak nejflexibilnější program modernizace zařízení na trhu.

Cloudová flexibilita

Nasazení PowerStore podle aktuální potřeby:

Dostupnost

Dell EMC PowerStore bude k dispozici jako volitelná možnost u autonomní infrastruktury PowerOne v létě 2020.

Dell EMC PowerStore je již celosvětově dostupný.

Článek Dell Technologies ze dne 14. května 2020 - čtvrtek

Další články od Dell Technologies