logo Dell Technologies

Dell PowerEdge servery pro malé a střední firmy

Nové servery Dell PowerEdge - R330, R230 v rackovém provedení a T330 a T130 v tower provedení poskytují výborný výkon, flexibilitu a efektivitu. Mohou být zkombinovány s end-to-end portfoliem hardwaru, softwaru a služeb od Dellu.

Nové servery Dell PowerEdge zahrnují rackové servery PowerEdge R330 a R230 a servery PowerEdge T330 a T130 v tower provedení.

Vůbec poprvé poskytuje vstupní model T130 přední systém pro správu v podobě Dell OpenManage, který dodává malým a středním podnikům jednoduchost, je intuitivním nástrojem snižujícím čas pro nasazení až o 40% a poskytuje zefektivněnou správu.

Nově představené Dell PowerEdge T130, T330, R230 a R330 jsou dostupné v České republice již dnes.

Nové servery poskytují:

Nejnovější generace vstupních modelů PowerEdge serverů

Nové Dell PowerEdge servery přinášejí až DDR4 paměťové sloty a osazení až čtyř nebo osmi pevných disků podle zvoleného typu. To poskytuje velké množství úložného prostoru, rozsáhlou konfigurační flexibilitu a rozšiřitelný prostor pro paměť.

Nové servery zahrnují:

Nové PowerEdge servery mohou být zkombinovány s end-to-end portfoliem hardwaru, softwaru a služeb od Dellu, což je vhodnou volbou pro malé podniky, které se připravují na budoucí růst, a mohou tak získat flexibilitu a provozní úspory v jakémkoliv měřítku.

Další články k tématům - server - SMB - SOHO - úspory

Článek Dell Technologies ze dne 18. listopadu 2015 - středa

Další články od Dell Technologies