logo Dell Technologies

Dell Technologies Cloud zjednodušuje nasazení a správu hybridních cloudových prostředí

Nové platformy Dell Technologies Cloud kombinují výkon produktů VMware a infrastrukturu Dell EMC. Konzistentní infrastruktura a provoz pro IT zdroje v různých veřejných a privátních cloudech a hraničních prostředích bez ohledu na jejich umístění tak odstraňuje složitost cloudu.

Organizace, které nasadí řešení Dell Technologies Cloud, mohou zvýšit pružnost využitím důvěrně známých nástrojů od společnosti VMware k zajištění, řízení, automatizaci a orchestraci aplikací pro různé možnosti nasazení více druhů cloudů. Také mohou urychlit inovace přijetím jednoduché a rychlé cesty k nasazení hybridního cloudu, či zlepšit ekonomiku cloudu bezproblémovou správou aplikací v různých cloudech.

Odstraněním zbytečných změn platformy aplikací dojde ve výsledku též k úspoře času. V neposlední řadě to organizacím také umožní snížit obchodní rizika posílením důvěry v operace prostřednictvím poskytování služeb IT podporovaných integrovaným zabezpečením a automatizovanou správou životního cyklu od dodavatelů cloudu.

Portfolio řešení Dell Technologies Cloud se skládá z nových platforem Dell Technologies Cloud a nové nabídky Datové centrum jako služba VMware Cloud on Dell EMC, která kombinuje zařízení Dell EMC VxRail se základními technologiemi společnosti VMware.

Ta je dodávána formou modelu Datové centrum jako služba pro místní prostředí, a je společně navržena a dodávána společností Dell Technologies s nepřetržitě poskytovanou službou, kterou plně spravuje společnost VMware.

Dell Technologies Cloud poskytuje zákazníkům větší kontrolu jako provozní centrum jejich hybridních cloudů a místních prostředí s konzistentní cloudovou infrastrukturou pro všechny typy cloudů a rozsáhlou sadou více než 4200 poskytovatelů zapojených do programu VMware Cloud Provider Program a poskytovatelů hyperškálování.

Tento hybridní cloudový přístup je dodáván prostřednictvím integrace hardwaru, softwaru, služeb a spotřebních možností od společnosti Dell, Inc., která je absolutním globálním lídrem, pokud jde o tržby v oblasti cloudové IT infrastruktury, a společnosti VMware, které bylo v nejnovějším průzkumu společnosti IDC přisouzeno 1. místo, pokud jde o tržby v oblasti softwaru pro správu cloudových systémů.

Řešení Dell Technologies Cloud doplňuje tuto základní technologii rozsáhlou sadou služeb s přidanou hodnotou, jako jsou zabezpečení, ochrana dat a správa životního cyklu. Usnadňuje dosažení úspěchu prostřednictvím služeb zaměřených na poradenství, nasazení infrastruktury, správu, podporu a vzdělávání a současně nabízí využívání IT infrastruktury podobné veřejnému cloudu.

Platformy Dell Technologies Cloud jsou nyní dostupné globálně. Datové centrum jako služba Dell Technologies Cloud, které je dodáváno jako služba VMware Cloud on Dell EMC se zařízeními VxRail, je v současné době dostupné v nasazeních jako beta verze s omezenou dostupností pro zákazníky. Plná dostupnost je plánována na druhou polovinu roku 2019.

Článek Dell Technologies ze dne 12. června 2019 - středa

Další články od Dell Technologies