logo Dell Technologies

Dotykové obrazovky faytech pro průmyslovou automatizaci

Odolné dotykové displeje faytech lze jednoduše propojit se stávajícími platformami Dell Technologies - umožní pohodlné a spolehlivé řízení pracovních procesů v nejnáročnějších podmínkách průmyslových firem. Jsou vhodné i pro maloobchodní provozovny, které se připravují na proces digitalizace.

Společnost Dell Technologies začlenila dotykové obrazovky faytech do své nabídky specializovaných produktů pro průmyslové provozy s náročnými podmínkami i maloobchodní provozovny, které se chtějí digitalizovat.

Dobrým příkladem je průmyslová automatizace, kde často provoz závisí na aplikacích a údaje, jako je stav strojů a zařízení, musí být dostupné téměř v reálném čase, i když se příslušná data nachází v různých systémech.

Vedle toho odolné dotykové obrazovky zprostředkovávají pracovníkům v provozu veškeré potřebné informace ve správnou dobu na jednom místě a umožňují jim soustředit se na kvalitu a produktivitu výroby.

Díky začlenění široké nabídky průmyslových monitorů faytech může Dell Technologies nyní zákazníkům nabídnout obrazovky pro řadu účelů - od malých displejů pro maloobchod přes středně velká dotyková ovládací rozhraní až po velkorozměrové displeje pro přehledové panely a spolupráci.

Nové portfolio dotykových monitorů nabízí:

Dotykové obrazovky faytech budou k dispozici v regionu EMEA spolu s novými produkty uváděnými na trh během roku 2020.

Článek Dell Technologies ze dne 7. května 2020 - čtvrtek

Další články od Dell Technologies