logo DELL Computer, spol. s r.o.

Jednodušší modernizace datacenter s podporou konvergované infrastruktury

Nová generace systému Dell EMC VxBlock System 1000 poskytuje značné zjednodušení struktury a flexibility systémů, což pomáhá firmám reagovat na měnící se požadavky trhu a urychluje transformaci v oblasti IT či digitálních technologií.

Systém VxBlock 1000 je navržen tak, aby podporoval všechny typy aplikačních úloh, a zahrnuje podstatně širší výběr úložných polí, prostředků ochrany dat a výpočetních prostředků světové třídy než předchozí generace systémů VxBlock.

Systém vše v jednom umožňuje využívat řadu různých technologií a otevírá tak prostor pro využití konvergované infrastruktury k dalšímu stupni zjednodušení a úspoře času pro správu IT infrastruktury.

Kombinace předběžného ověřování, a vysokého stupně automatizace, umožňuje snížit nároky na čas pracovníků IT oddělení při řešení administrativních úkolů. Tím uvolňuje jejich kapacitu pro projekty zaměřené na inovace.

Systém Dell EMC VxBlock 1000 je globálně dostupný u společnosti Dell EMC a jejích distribučních partnerů.

Jednodušší provoz datového centra

Systém VxBlock 1000 potvrzuje klíčovou roli společnosti Dell EMC v oboru konvergované infrastruktury. Nejde jen o vylepšení předchozích verzí, ale skutečně novou generaci systému, které administrátorům a pracovníkům IT oddělení nabízí celou řadu nových možností a nástrojů. S jejich pomocí mohou efektivněji využívat možnosti, které jim nabízí rozšířené spektrum podporovaných technologií.

Vylepšeným sdílením zdrojů a kapacity pomáhá nová konvergovaná infrastruktura snížit prostorovou a spotřební náročnost (footprint) datového centra až o 60%, což se pochopitelně odráží i v dalším poklesu nákladů na provoz.

Systém VxBlock 1000 nabízí kromě tradičních výhod konvergované infrastruktury i snížení provozních výdajů a návratnost investic během pěti let až do výše 640%.

V porovnání se systémy Dell EMC VxBlock předchozí generace nabízí mnohá vylepšení.

Charakteristické vlastnosti VxBlock 1000:

Článek DELL Computer, spol. s r.o. ze dne 7. března 2018 - středa

Další články od DELL Computer, spol. s r.o.