logo Dial Telecom a.s.

Dial Telecom se prezentuje na konferenci Capacity 2012

Dial Telecom vystoupí v panelové diskuzi prestižní konference Capacity CEE 2012 na téma získávání nových obchodních příležitostí při velkoprodeji datových služeb. Akce proběhne ve dnech 18. - 19.6. 2012 v pražském hotelu Marriott.

Capacity CEE 2012 - setkání odborníků na telekomunikace a zástupců firem je nejvýznamnější konferencí tohoto druhu ve střední a východní Evropě a navazuje na sérii těchto akcí ve světě, známých podporou podnikání v ICT.

Letos se témata konference Capacity CEE 2012 zaměřila na plánovaný růst firem v telekomunikacích, jehož chce dosáhnout několika odbornými a efektivně zaměřenými panelovými diskuzemi, ale také seznámením firem v regionu střední a východní Evropy mezi sebou. Zlatým partnerem konference je letos Dial Telecom, za něhož v panelové diskuzi o nových příležitostech vystupuje Tomáš Strašák, obchodní ředitel a člen představenstva.

Mezi tématy pro první den jsou nové modely obchodování, nové příležitosti v oblasti velkoprodeje datových a internetových služeb, definování potenciálu, který představují v hlasových službách nově vzniklé cloudové služby a řada dalších.

Série konferencí s jednotným názvem Capacity se koná každoročně v různých částech světa, pro CEE se uskuteční mezi 18. - 19.7. 2012 v pražském hotelu Marriott, V celnici 1028/8, Praha 1.

Z konference Capacity CEE se stala nejvýznamnější telekomunikační událost pro střední a východní Evropu v rámci velkoobchodních trhů. Poskytuje optimální prostor pro získání informací o aktuálním vývoji na trhu. Akce má také silné zaměření na vytváření vlastní sítě kontaktů, mj. operátorů, poskytovatelů služeb, poskytovatelů internetových služeb, mobilních operátorů, programátorských společností v rámci střední a východní Evropy, ale i mezinárodních trhů.

Další články k tématům - cloud - ICT - konference - operátor - Tomáš Strašák

Článek Dial Telecom a.s. ze dne 15. června 2012 - pátek

Další články od Dial Telecom a.s.