logo Dial Telecom a.s.

MPLS L3 VPN

Datovou konektivitu včetně telefonního volání, vzdálený přístup do firmy, přístup na internet nebo videokonferencí pomůže zajistit nová služba Dial Telecomu MPLS L3VPN.

Využitím virtualizace privátních sítí a vlastností MPLS protokolu, je možné postavit komunikační řešení na míru každé společnosti žádající profesionální datové služby za přijatelnou cenu. Dial Telecom může provozovat tuto službu na celé své datové síti i s využitím sítí svých partnerů v ČR i v zahraničí.

"Největší výhodou služby MPLS L3VPN je její flexibilita a škálovatelnost, která umožní postavit optimální řešení pro každého zákazníka. Služba je obzvláště vhodná pro firmy s potenciálem růstu, které rozvíjejí své podnikání a rozšiřují síť svých poboček," komentuje nový produkt Tomáš Strašák, obchodní ředitel společnosti Dial Telecom.

Velký potenciál přitom vidí i ve velkoobchodním využití služby, kde by Dial Telecom ve spolupráci se zahraničními operátory mohl vytvářet bezešvé datové sítě pro mezinárodní firmy s pobočkami v ČR a na Slovensku.

Služba MPLS L3VPN poskytuje vždy „full mesh“ topologii (komunikace každý s každým), umožní tedy snadno a efektivně propojit všechny firemní pobočky do jediné privátní sítě. Na každé přípojce je možné definovat kvalitu služby (QoS) pro jednotlivé typy provozu. Tím lze dosáhnout vysoké kvality a spolehlivosti pro náročnější aplikace jako je přenos hlasu a videa v síti.

Prostřednictvím MPLS L3VPN je možné přistupovat i na internet nebo do datového centra Dial Telecomu, kde mohou být hostovány centralizované aplikace. Dial Telecom je schopen zajistit i možnost zabezpečeného vzdáleného přístupu do sítě přes internet a nastavení základních bezpečnostních pravidel pro komunikaci na síti.

V síti Dial Telecomu je služba plně zálohovaná a dosahuje stoprocentní spolehlivosti. Pro koncové přípojky k zákazníkům mohou být využity optické, metalické i bezdrátové telekomunikační spoje. I zde lze využít garantovaného připojení s definovaným SLA.

Další články k tématům - datové - firmy - internet - L3VPN - MPLS - Tomáš Strašák

Článek Dial Telecom a.s. ze dne 3. června 2009 - středa

Další články od Dial Telecom a.s.