logo DigiMates.cz s.r.o.

DigiMates.cz s.r.o.

Jsme IT headhunteři. Hledáme špičkové technology, experty i manažery, kteří pomáhají svými znalostmi a dovednostmi našim klientům vytvářet lepší svět. Známe IT profese, víme, co má kdo dělat a dokážeme pochopit koho hledáte. Díky ABF identifikujeme potřebné dovednosti a zaměříme svou pozornost na správný okruh kandidátů. Přivedeme Vám člověka, kterému věříme, že svou práci perfektně zvládne.

Profesionály na IT umíme najít a dokážeme prověřit skutečnou úroveň jejich znalostí. Členové našeho týmu za sebou mají rozsáhlé pracovní zkušenosti z IT podpořené znalostí celé řady metodik - ITIL, COBIT, PMP, PRINCE2, MSCP a školení SFIA. Sami jsme řídili IT projekty a navrhovali řešení podobná těm, která naši klienti hledali a kde sestavení správného týmu bylo klíčové pro úspěch.

Dáváme si záležet na lidské stránce věci - hledáme kandidáty, u kterých předpokládáme, že se osobnostně hodí k vaší firemní kultuře a potáhnou s vámi za jeden provaz. Víme, že ani velmi technicky vybavený a znalý kandidát, který by k vám nezapadl, by vám žádnou přidanou hodnotu nepřinesl.

Aktuální články od DigiMates.cz s.r.o.

M-Files - Document Management System