logo Digital Resources a.s.

Efektivní práce s dokumenty ve světě financí

DMS systém M-Files pokrývá agendu právního a účetního oddělení, pomáhá efektivně pracovat s dokumenty a díky workflow podporuje i klíčové schvalovací procesy investiční privátní skupiny KKCG a.s.

"Rádi bychom poděkovali za příležitost spolupracovat na tomto projektu. Oceňujeme opravdu vysokou úroveň řízení a skvělou kvalitu IT oddělení v KKCG, což dohromady umožnilo realizovat projekt ve skutečně bleskovém intervalu. M-Files je aktuálně jeden z nejlepších DMS/ECM systémů pro středně velké a velké firmy. Ocenění zaslouží i klíčoví uživatelé, kteří svými nápady pomohli ke správnému nastavení systému," říká Jan Sedláček, předseda představenstva Digital Resources.

"Implementace systému do prostředí společnosti proběhla nadstandardně rychle, analýza celého rozsahu byla dokončena fakticky v průběhu 2 týdnů. Vlastní nasazování probíhalo následně zhruba dva měsíce. Oceňuji práci týmu Digital Resources, který projekt v tak těsném časovém harmonogramu perfektně zvládl," doplňuje Jan Matula, ICT Manager v KKCG a.s.

DMS (Document management systém) M-Files je špičkovým nástrojem nejen pro správu, sdílení a třídění dokumentů, ale i pro automatizaci procesů (schvalování) a verzování. Navíc nabízí dokonalé uživatelské prostředí, které lze jednoduše integrovat do firemní infrastruktury a propojit s celou řadou dalších systémů.

M-Files je vítězem amerického srovnávacího testu TopTenReviews a je nejlepším systémem na trhu, pokud posuzujeme intuitivní uživatelské prostředí a jednoduchost nasazení. M-Files používají statisíce uživatelů ve více než 100 zemích světa.

Uživatelé získávají přístup k dokumentům a obsahu dle svých přístupových práv prakticky z jakéhokoli (i mobilního) zařízení (Android, iOS, Windows), a to při zachování vysokého výkonu.

Článek Digital Resources a.s. ze dne 26. dubna 2016 - úterý

Další články Digital Resources a.s.

Nabídka zaměstnání Digital Resources a.s.