logo Digital Resources a.s.

Technologiská snídaně s M-Files 2015

Kde na firemním disku najdu konkrétní soubor? Která verze je ta správná? Proč mám několik verzí v mnoha složkách? Přijďte si dát výbornou snídani a podívat se na jednoduchý nástroj pro správu dokumentů M-Files.

Digital Resources pořádá u příležitosti vydání nové verze M-Files 2015 technologickou snídani, kde bude systém představen včetně nových vlastností. Akce se uskuteční dne 16.4. 2015 od 8:25 hod. v sídle společnosti Digital Resources a.s., Poděbradská 24, Praha 9 s možností dobrého parkování ve dvoře. Ukážeme Vám, proč finský systém zvítězil v americkém testu Top Ten Reviews a proč je nejlepší DMS/ECM systémem současnosti.

Program snídaně:

M-Files nabízí dokonalé uživatelské prostředí a zároveň vysoký výkon. Uživatelé získávají přístup k dokumentům a obsahu dle svých přístupových práv prakticky z jakéhokoli zařízení. Podpora procesů a workflow pak nabízí skvělé nástroje pro automatizaci.

Propojením se stávajícími systémy získávají uživatelé mocný nástroj, který šetří čas a pomáhá k vyšší osobní i firemní efektivitě.

Hlavní přínosy akce:

M-Files používají tisíce firem ve 100 zemích světa. V České republice ho používají takové společnosti, jako jsou: PKS Stavby, Glatzová & Co., Wood & Company, OBO, Compas Automatizace, Bohemia Medical, Cesta domů.

ICT snídaně je určena manažerům středních a velkých firem, kteří uvažují o efektivnějším sdílení, uchovávání a práci s dokumenty a podnikovými informacemi.

Cena - zdarma pro 1 osobu z firmy, další osoba 480 Kč. Akce je určena pouze registrovaným účastníkům.

Na závěr proběhne slosování účastníků o výhru 500 Kč k nákupu v prémiovém e-shopu DigShop.cz.

ŠTÍTKY - automatizace - CRM - DMS - ECM - workflow - zdarma

Článek Digital Resources a.s. ze dne 3. dubna 2015 - pátek

Další články Digital Resources a.s.

Nabídka zaměstnání Digital Resources a.s.