logo Digital Resources a.s.

Podnikové informace jednoduše s M-Files 2015

M-Files Corporation - poskytovatel řešení, která dramaticky zlepšuji způsob, jak podniky řídí a spravují své dokumenty a další informace, oznamuje okamžitou dostupnost M-Files 2015. Kombinují nové funkce spolu s výrazně jednodušším přístupem k firemním datům.

Nejnovější verze podnikového systému řízení informací (EIM) M-Files na trhu v sobě zahrnuje funkci vytváření grafických diagramů aktivit (workflows) pro optimalizaci efektivity procesů v podnicích.

Nový editor grafických diagramů workflow v M-Files 2015 umožňuje vytvářet a zobrazovat procesy pomocí grafických schémat a lépe si tak představit a řídit komplikované pracovní procesy.Kromě toho mohou být diagramy exportovány k prokázání dodržování požadavků u firem, kde jsou kladeny zvýšené právní nároky, či z důvodů řízení jakosti dle konkrétních norem.

Další významnou vlastností M-Files 2015 je zlepšená schopnost replikací, která poskytuje zvýšenou podporu nepřetržitého fungování podniku a využití technologie Hybrid Cloud. Replikační schopnosti této nejnovější verze produktu umožní firmám, které mají nainstalované M-Files buď v prostředí "cloud" nebo "on-premises", aby optimalizovaly ukládací kapacitu Cloud (poskytováno Microsoft Azure) tak, aby vybrané soubory byly vždy zabezpečené, chráněné a dostupné.

Nové vlastnosti a funkce v M-Files 2015:

ŠTÍTKY - bezpečnost - cloud - ECM - Microsoft - OCR - workflow

Článek Digital Resources a.s. ze dne 9. dubna 2015 - čtvrtek

Další články Digital Resources a.s.

Nabídka zaměstnání Digital Resources a.s.