logo Digital Resources a.s.

Mezinárodní ocenění za M-Files aktivity pro Digital Resources

Tým M-Files společnosti Digital Resources si přiváží z mezinárodní konference M-Files Partner Conference 2016 v jihofrancouzské Nice dvě nominace a jednu cenu pro partnery působící v Evropě, Africe a na Blízkém výhodě.

Za sedm let spolupráce jde již o třetí významné mezinárodní ocenění pro Digital Resources a.s. M-Files rostou globálně dramaticky rychleji, než celý sektor ECM a jsou nejinovativnějším řešení s unikátním a velmi jednoduchým uživatelským prostředím, které navíc podporuje více platforem, včetně mobilních.

Získaná ocenění v kategoriích:

Tým M-Files zvítězil v kategorii Marketing Initiave Award. Byly tak oceněny aktivity společnosti za posledních 12 měsíců, ke kterým patří organizace ICT snídaní, seminářů, podpora Státní opery Praha a organizace akce pro naše stávající a potenciální zákazníky v rámci operního představení a také setkání s našimi milými hosty ve VIP Party Boxu O2 areny při play off utkání hokejové Sparty.

"Děkujeme za ocenění, také děkujeme celému týmu, který se u nás podílí na našich M-Files aktivitách. Je skvělé být oceněni mezi tak zajímavými partnery a téměř dvěmasty účastníky konference z Evropy, Afriky a Blízkého východu. M-Files přináší zcela nový a unikátní pohled na práci s informacemi a jsme rádi, když můžeme jeho vlastnosti představovat odborné veřejnosti," říká Jan Sedláček, Chairman of the Board.

Systém správy dokumentů M-Files - Document Management System, přináší jednoduché ovládání s úsporou nákladů i času, snadnou administraci a špičkové worfkflow pro automatizaci oběhu a schvalování dokumentů. Solidní technologie je připravena na propojování s dalšími systémy uvnitř firmy.

Provázanost s prostředím Microsoft Windows a Microsoft Outlook usnadňuje užívání i méně zdatným uživatelům a zrychluje vlastní nasazení.

Článek Digital Resources a.s. ze dne 1. června 2016 - středa

Další články Digital Resources a.s.

Nabídka zaměstnání Digital Resources a.s.