logo Digital Resources a.s.

M-Files pro jednodušší a bezpečnější práci s dokumenty

Přední česká advokátní kancelář Glatzová & Co. nasadila v ostrém provozu inovativní řešení pro práci s dokumenty M-Files, které řeší problémy s řízením, hledáním a sledováním změn dokumentů s důrazem na správnou práci s informacemi.

M-Files zajišťují dokonalý přístup k dokumentům dle přístupových práv, správné verzování dokumentů, sdílení v rámci zvolených týmů, on-line i off-line práci s dokumenty a automatizaci vybraných procesů. M-Files rovněž umožňují snadnou a rychlou tvorbu dokumentů na základě předdefinovaných šablon a podporují automatizaci procesů, například schvalování či eskalaci.

M-Files mohou být efektivně propojeny s jakýmkoliv dalším informačním systémem, například CRM systémem či systémem pro správu případů.

Michal Kopecký, IT Manager společnosti Glatzová & Co., uvedl na semináři Dokumenty v advokátní praxi: "Než jsme systém M-Files začali zavádět, nebyl jsem si jist, zda ho opravdu potřebujeme. Po deseti měsících jeho užívání nechápu, jak jsme mohli fungovat bez něj."

M-Files dnes využívá ve firmě zhruba padesát právníků a asistentek, a pracují s ním také zaměstnanci back-office. Nasazení bylo bleskové a pro zaškolení uživatelů postačilo jedno dopolední školení (pro větší počet uživatelů se školení několikrát opakovalo, přičemž ho každý absolvoval pouze jednou).

Stáhněte si ZDARMA trial systému M-Files Professional, který obsahuje veškerou funkcionalitu bez nejmenšího omezení. Trial verze funguje po dobu 30 dní. Vyzkoušejte si nejmodernější řešení v oblasti DMS systémů nezávazně a ihned!

"M-Files dnes využívají desetitisíce zákazníků ve více než sto zemích světa, jazyková lokalizace je dostupná ve 24 jazycích včetně češtiny. S tímto produktem jsme na trhu velice úspěšní zejména díky jednoduchému uživatelskému rozhraní, fantastické administraci a robustní technologii. Firmy jsou schopné nasadit systém řádově v hodinách a již se k souborovému systému nikdy nevrátí", uvádí Jan Sedláček, předseda představenstva společnosti Digital Resources a.s.

"Můžeme se pochlubit využíváním těch nejmodernějších technologií a v případě M-Files se jedná o aplikaci, která usnadňuje práci a přináší vyšší efektivitu práce. M-Files tak přispívají k tomu, abychom dále rozvíjeli kvalitu vlastních služeb, které jsou již dnes mezinárodně oceňované", doplňuje Jiří Sixta, partner advokátní kanceláře Glatzová & Co.

O společnosti Glatzová & Co.

Glatzová & Co. je přední advokátní kancelář v České republice a na Slovensku s téměř dvacetiletou tradicí. Pravidelně je doporučována nezávislými mezinárodními studiemi a ratingovými publikacemi, které provádějí hodnocení trhu právních služeb, včetně Chambers Global, European Legal 500, IFLR1000 - International Financial Law Review a Global Counsel 3000.

Další články k tématům - automatizace - CRM - M-Files - seminář - školení - vyhledávání - zdarma - Jan Sedláček

Článek Digital Resources a.s. ze dne 19. března 2013 - úterý

Další články od Digital Resources a.s.

Nabídka zaměstnání Digital Resources a.s.