logo Digital Resources a.s.

ICT snídaně se zaměřením na řízení životního cyklu smluv

Životní cyklus smluv a inteligentní spáva obsahu budou hlavními tématy technologické snídaně, kterou ve středu 11. 10. 2017 ve svém sídle pořádá společnost Digital Resources.

Přemýšleli jste, jak podpořit klíčové procesy vaší společnosti? Jak lépe rozvíjet příležitosti, sdílet důležité informace s kolegy a spravovat firemní obsah, jako jsou smlouvy? Potřebujete zvýšit efektivitu práce a lépe sledovat termíny?

Přijďte na pomerančový fresh, dobrou kávu a skvělé občerstvení spojené se zajímavými ukázkami a tématy!

Akce se koná ve středu 11. 10. 2017 od 08:25 do 09:30 hod. v sídle společnosti Digital Resources a.s., Poděbradská 24, Praha 9.

Zaměříme se na témata:

Dobré parkování ve dvoře, zastávka Kabešova (TRAM 8 a 25) přímo před vchodem.

Počet míst je omezen, doporučujeme registraci bez prodlení.

CRM systém Intuo - Company Intelligence

Intuo - Company Intelligence je systém pro řízení vztahů se zákazníky - CRM (Customer Relationship Management). CRM systémy přinášejí uživatelům vyšší efektivitu a zásadní konkurenční výhodu. Intuo je však více než běžné CRM. Z hlediska strategického řízení se o něm dá říci, že je to Business Management Software.

Jednoduše řečeno, je to prostředí, díky kterému můžete řídit jakékoliv procesy ve vaší společnosti. Můžete zkvalitňovat a zrychlovat jednotlivé činnosti a dosahovat rychleji svých cílů. Intuo je jeden z nejdokonalejších CRM systémů na trhu. Navíc není no-name systémem, ale má řadu působivých referencí.

Hlavní přínosy systému Intuo:

M-Files - Document Management System

Systém správy dokumentů M-Files přináší jednoduché ovládání, snadnou administraci, špičkové worfkflow pro automatizaci oběhu a schvalování dokumentů. Solidní technologie je připravena na propojování s dalšími systémy uvnitř firmy. Provázanost s prostředím Microsoft Windows a Microsoft Outlook usnadňuje užívání i méně zdatným uživatelům a zrychluje vlastní nasazení.

Díky M-Files můžete k dokumentům přistupovat ze svého počítače, tabletu, nebo mobilu. Dokumenty jsou v bezpečí a máte jistotu řízeného přístupu k informacím dle uživatelských oprávnění.

Document Management System M-Files využívá již na 150000 uživatelů v 70 zemích a téměř 30 jazykových lokalizacích včetně češtiny.

Vyzkoušejte si Document Management System M-Files na 30 dní zdarma!

ŠTÍTKY - CRM - ECM - smlouvy - worfkflow

Článek Digital Resources a.s. ze dne 21. září 2017 - čtvrtek

Další články od Digital Resources a.s.