logo Digital Resources a.s.

Jak na efektivní práci s firemním obsahem

Společnost Digital Resources pořádá v Piešťanech ve dnech 2. a 3. 3. 2017 odborný seminář zaměřený na problematiku ECM - Enterprise Content Management. Počet míst je limitovaný, doporučujeme rychlou registraci.

Chcete vidět nejnovější globální trendy v oblasti práce s obsahem ve firmách - ECM (Enterprise Content Management)? Chcete zvážit možnost inteligentního vytěžování? Chcete vědět, s čím se perou manažeři podobných firem, jako je ta Vaše?

Zveme Vás na odborný seminář právě k těmto tématům do nejkrásnějších lázní Slovenska - Danubis Health Spa Resort Esplanade****, Piešťany.

Program - čtvrtek 2. 3. 2017:

Program - pátek 3. 3. 2017:

Místem konání semináře je Hotel Esplanade Palace****, Kúpeľný ostrov, Piesťany, Slovensko, účastnický poplatek je 3800 Kč.

M-Files - Document Management System

Systém správy dokumentů M-Files přináší jednoduché ovládání, snadnou administraci, špičkové worfkflow pro automatizaci oběhu a schvalování dokumentů. Solidní technologie je připravena na propojování s dalšími systémy uvnitř firmy. Provázanost s prostředím Microsoft Windows a Microsoft Outlook usnadňuje užívání i méně zdatným uživatelům a zrychluje vlastní nasazení.

Díky M-Files můžete k dokumentům přistupovat ze svého počítače, tabletu, nebo mobilu. Dokumenty jsou v bezpečí a máte jistotu řízeného přístupu k informacím dle uživatelských oprávnění.

Document Management System M-Files využívá již na 150000 uživatelů v 70 zemích a téměř 30 jazykových lokalizacích včetně češtiny.

Článek Digital Resources a.s. ze dne 24. února 2017 - pátek

Další články Digital Resources a.s.

Nabídka zaměstnání Digital Resources a.s.