logo Digital Resources a.s.

Snadná správa dokumentů s M-Files - seminář

Digital Resources pořádá dne 13.11. 2013 v Praze odborný seminář se zaměřením na správu dokumentů. Akce je určena pro majitele a manažery středně velkých firem. Seznámíte se s moderními trendy sdílení, třídění, zabezpečení a uchovávání dokumentů.

Kde na firemním disku najdu konkrétní soubor? Která verze je ta správná? Proč máme několik verzí v mnoha složkách? Víte kolik času tráví zaměstnanci pomalým vyhledáváním?

Zastaralé souborové systémy nevyhovují dnešním potřebám. Ukážeme Vám, proč finský systém M-Files zvítězil v americkém testu Top Ten Reviews a proč je to nejlepší DMS/ECM systém současnosti.

Systém M-Files usnadňuje rychlé vyhledávání, třídění a zabezpečování dokumentů. Uvidíte jak snadno systém využijí zaměstnanci a jak jednoduše lze spravovat. Budete mít příležitost vidět i ukázky automatizace a upozorňování.

Program semináře:

Přínosy semináře:

Seminář se uskuteční 13.11 2013 od 9:55 hod. ve školícím středisku Digital Resources a.s., Poděbradská 24, Praha 9 a kromě kvalitního programu a zajímavých ukázek, se můžete těšit i na slosování poukázky v hodnotě 1000 Kč na nákup v našem DigShopu.

Účast je možná pouze na základě registrace s ohledem na omezený počet míst.

Další články k tématům - CRM - DMS - ECM - M-Files - seminář - správa dokumentů - vyhledávání - zaměstnanci

Článek Digital Resources a.s. ze dne 22. října 2013 - úterý

Další články od Digital Resources a.s.