logo Digital Resources a.s.

ICT snídaně - zaměřeno na inteligentní správu informací, řízení životního cyklu smluv a GDPR

Inteligentní správa informací, životní cyklus smluv a GDPR budou hlavními tématy technologické snídaně, kterou ve čtvrtek 15. 2. 2018 ve svém sídle pořádá společnost Digital Resources. Počet míst je omezen, doporučujeme registraci bez prodlení.

Přemýšlíte, jak podpořit klíčové procesy ve vaší firmě? Jak lépe rozvíjet příležitosti, sdílet důležité informace s kolegy a spravovat firemní informace? Potřebujete zvýšit efektivitu a lépe sledovat termíny? Ušetřete čas a přijďte se k nám podívat!

Představíme konkrétní špičkové nástroje pro snadnou správu informací - finský systém M-Files, který zcela změní způsob vaší práce. Toto řešení je opět vítězem v americkém testu Top Ten Reviews a stalo se "Vizionářem" dle společnosti Gartner.

M-Files je moderní DMS řešení, které jednoduchým a efektivním přístupem ke správě firemního obsahu pomáhá uchovávat podnikové dokumenty v bezpečném centrálním úložišti, které je přístupné z libovolného zařízení.

Nová verze M-Files 2018 přináší nové funkce a vylepšení - mezi nejvýznamnější změny patří například Intelligent Metadata Layer či nové uživatelské prostředí.

Akce se koná ve čtvrtek 15. 2. 2018 od 08:25 do 09:30 hod. v sídle společnosti Digital Resources a.s., Poděbradská 24, Praha 9.

Dobré parkování ve dvoře, zastávka Kabešova (TRAM 8 a 25) přímo před vchodem.

Počet míst je omezen, doporučujeme registraci bez prodlení.

Dotkneme se následujících témat:

Technologickou snídaní vás provedou:

Článek Digital Resources a.s. ze dne 23. ledna 2018 - úterý

Další články od Digital Resources a.s.