logo Digitální strážce s.r.o.

Digitální strážce s.r.o.

Zálohování je nejúčinnější způsob, jak chránit svá data a mít je stále v bezpečí. K nejčastějším příčinám ztráty nebo poškození dat patří technické závady - poškození disku či serveru, krádeže, nehody, vlastní nešikovnost a v neposlední řadě kybernetické nebezpečí číhající v prostředí internetu. Provoz pravidelného zálohování je jen nepatrným zlomkem v porovnání s výkupným v tisících dolarech při napadení ransomwarem.

Cloudové zálohování Digitální strážce, které je postaveno na osvědčeném řešení Acronis Backup 12.5, si můžete nastavit individuálně dle svých potřeb. Je určeno pro jednotlivce, domácnosti i firmy. Zálohovat můžete na platformách Windows, Linux, Apple, Android i iOS - zkrátka vše, co je potřeba.

Nově integrovaná funkce Acronis Active Protection umí odvrátit napadení ransomwarem již v samotném počátku a ušetří tak spoustu nepříjemností, nákladů a drahocenného času.

Svá zařízení můžete synchronizovat, vytvářet částečné nebo kompletní zálohy. Takto uložená data pak snadno obnovíte nebo přenesete na jiná zařízení jediným kliknutím.

Hlavní výhody:

Chraňte svá data v cloudovém řešení na míru

Aktuální články od Digitální strážce s.r.o.