logo Dimension Data Czech Republic a.s.

Vzdělávací akademie Dimension Data

Dimension Data otevírá vzdělávací semináře, které propojí obchodní potřeby firem s konkrétními řešeními současného IT, jako jsou virtualizace, datová centra, zabezpečení přístupu, cloudové služby nebo zálohování a obnova dat.

Z hlediska odbornosti jsou k dispozici přednášky jak obchodně-manažerského charakteru, které seznámí s aktuálními trendy a možnostmi řešení jednotlivých problematik, tak odborného zaměření obsahující konkrétní možnosti a rady pro konfigurace jednotlivých produktů.

"Vzdělávání je veličina, která posouvá hranice ve všech oblastech lidského působení a pro informační technologie to platí dvojnásobně. Rychlost změn je natolik urputná a množství nových informací natolik rozsáhlé, že pravidelné doplňování znalostí je dnes již nezbytnou součástí každého IT profesionála. I proto jsme se rozhodli spustit naší vlastní vzdělávací akademii, která využije zkušenosti našich expertů a zdarma rozšíří znalosti interních firemních IT týmů,“ říká Zbyszek Lugsch, Solutions and Business Development Director, Dimension Data.

Akademie Dimension Data v květnu nabízí seminář na téma aktuálních trendů vizualizace a řešení problémů výkonnosti aplikací pro správce IT infrastruktury a poté workshop o využití webových nástrojů pro společnosti a zákazníky, kteří komunikují prostřednictvím hlasu nebo videa.

Červnový workshop Získávání nových obchodních příležitostí na webu bude zajímavý především pro marketéry, pracovníky podpory prodeje a zákaznické péče. Zde se představí možnosti získání nových obchodních příležitostí prostřednictvím webových stránek, analýzy chování zákazníků a jejich cíleného oslovení a podpory.

Poslední červnový seminář je zaměřen na Hlasové technologie - biometrie, rozpoznání hlasu a virtuální asistentka, který bude zaměřen na zefektivnění zákaznické péče, zvýšení bezpečnosti přístupu, ale i podporu prodeje a marketingu.

Článek Dimension Data Czech Republic a.s. ze dne 20. května 2015 - středa

Další články od Dimension Data Czech Republic a.s.

Acronis Backup 12.5