logo Dimension Data Czech Republic a.s.

Global Cisco Certificaton pro Dimension Data

Společnost Dimension Data získala Global Certificaton od společnosti Cisco a stává se tak jednou ze čtyř organizací na světě s tímto prestižním postavení.

Global Cisco Certificaton - toto elitní označení potvrzuje, že společnost Dimension Data splnila požadavky na školení a předpoklady pro prodej, nasazení a podporu síťových řešení Cisco po celém světě.

Jindřich Rädisch, Country Manager, Dimension Data říká : "Jsme rádi, že jsme byli oceněni a získali tento prestižní status, a jsme hrdí na to být jednou ze čtyř společností na světě označené společností Cisco, který si nás zvolila pro naše globální působení a vedoucí postavení v průmyslu. Kromě toho, certifikace Cisco potvrzuje naše realizační schopnosti a obrovské celosvětové pokrytí zahrnující 49 zemí napříč všemi šesti oblastmi označovaných jako Cisco Theatre," říká Jindřich Rädisch.

"Téměř dvacetileté partnerství se společností Cisco hraje důležitou roli pro na cestě společnosti Dimension Data k poskytování řešení a služeb na světové úrovni v oblasti sítí, hlasu, zabezpečení, ukládání, sjednocené komunikace a kontaktních center," dodává Jindřich Rädisch.

Společnost Dimension Data v roce 2009 získala i další ocenění Cisco :

"Jak počítačová síť se stává platformou pro podporu komunikace a inovace, požaduje mnoho globálních podnikových zákazníků od Cisco partnerů jednak více dovedností a schopností, ale také schopnost poskytovat řešení ve více zemích," říká Edison Peres, senior vice president go-to-market skupiny Worldwide Partner Organization ve společnosti Cisco. "Rozšířením geografického rozsahu certifikací Cisco společnost Dimension Data zvyšuje své postavení a prosazuje mezi elitu v daném oboru," dodává Edison Peres.

Globální certifikace od společnosti Cisco označuje partnery, kteří mají odborné znalosti a zdroje pro plánování, design, realizaci a provoz síťová řešení Cisco po celém světě. K dosažení Globální certifikace musí mít partner globální smlouvu o prodeji a splnit certifikační standardy v mnoha zemích na třech kontinentech.

Další články k tématům - certifikace - Cisco - globální - ocenění - partner - Jindřich Radisch - Edison Peres

Článek Dimension Data Czech Republic a.s. ze dne 7. května 2010 - pátek

Další články od Dimension Data Czech Republic a.s.