logo Dimension Data Czech Republic a.s.

Kontaktní centrum na míru pro obchodní aktivity firem z různých segmentů

Kontaktní centra Dimension Data využívají pro své zákazníky a obchodní aktivity společnosti z různých oborů - telefonní operátoři, finanční instituce, poskytovatelé služeb, ale i mnohem menší firmy.

Po nedávné akvizici společnosti NextiraOne rozšířila Dimension Data řadu svých zákazníků, odborníků i konzultantů, díky kterým nyní poskytuje široké spektrum technologií a zkušeností v oblasti kontaktních center. Dimension Data je v České republice zásadním dodavatelem a provozovatelem řešení pro kontaktní centra, která nyní čítají celkem 6000 pracovišť. Je největším partnerem společnosti Genesys a své instalace realizuje i na technologiích Alcatel-Lucent, Cisco a Avaya.

"Naše největší instalace čítá cca 2200 operátorů a nejmenší kontaktní centrum jich má pouze 5, což svědčí o vysoké univerzálnosti řešení a boří mýty, že kontaktní centra jsou jen pro velké společnosti. Největší instalovanou bázi operátorů, cca 5000, provozujeme na technologii společnosti Genesys. Jsme jejich zlatým partnerem a navíc z pohledu dodávky máme jako jediní v České republice k dispozici certifikované odborníky na implementace," říká Zbyszek Lugsch, Solutions and Business Development Director z Dimension Data.

Vybudování kontaktního centra vyžaduje u každého zákazníka individuální přístup k jeho stávajícím i budoucím potřebám, a je nutné mít k dispozici výběr z několika typů a velikostí řešení. Dimension Data proto spolupracuje také se společnostmi Alcatel-Lucent, Cisco a Avaya, se kterými má uzavřená zlatá a platinová partnerství.

To znamená, že pro uvedené technologie disponuje požadovaným počtem expertů, kteří mají odpovídající úrovně znalostí a certifikace udělené přímo od výrobců. Na uvedených technologiích byla postavena kontaktní centra s cca 1000 operátory.

Celkově Dimension Data zrealizovala a spravuje kontaktní centra s cca 6000 operátorskými pracovišti, což představuje dle interních průzkumů přibližně 40% trhu.

Článek Dimension Data Czech Republic a.s. ze dne 30. června 2015 - úterý

Další články od Dimension Data Czech Republic a.s.

Acronis True Image 2019