logo Eaton Elektrotechnika s.r.o.

Inteligentní elektroinstalace xComfort na veletrhu FOR PASIV

Eaton Elektrotechnika představí na veletrhu FOR PASIV svůj systém inteligentní elektroinstalace xComfort. Ve dnech 6. - 9.2. 2013 bude návštěvníkům k dispozici informační stánek firmy Eaton (Hala 4 - A13) v prostorách PVA EXPO Letňany vybavený ukázkami produktů a realizovaných projektů.

Kromě možnosti ovládat dům či byt pomocí panelu či mobilního telefonu se návštěvníci mohou dozvědět, jak ušetřit náklady na elektrickou energii nebo jak zabezpečit dům v době dovolené. Odborní konzultanti představí návštěvníkům výhody inteligentní elektroinstalace, jejího snadného ovládání a její celkový přínos pro bydlení 21. století.

Co je FOR PASIV

V prvním únorovém týdnu budou v PVA EXPO Letňany představeny produkty, technologie a systémy z dílen předních světových výrobců a projektantů v oblasti nízkonákladových staveb. FOR PASIV je jediný veletrh v ČR zaměřený výhradně na stavbu, provoz a rekonstrukci nízkoenergetických, pasivních a takzvaných nulových staveb.

Mezi vystavovateli jsou špičky v oboru stavebnictví specializující se jak na výstavbu, tak na jednotlivé komponenty inteligentních a nízkonákladových budov. Obor elektroinstalace zastupuje Eaton Elektrotechnika.

Energeticky úsporné bydlení jedním z témat

Kromě ukázky produktových a technologických novinek proběhne řada odborných a legislativních přednášek věnovaných problematice výstavby a užívání energeticky nenáročných staveb.

Eaton Elektrotechnika se veletrhu zúčastní nejen jako vystavovatel, ale i z pozice odborného partnera. Představí zde svůj komplexní systém bezdrátové elektroinstalace xComfort a jeho uživatelských výhod.

"Jak ušetřit energie a jak efektivně spravovat své nemovitosti, to jsou nejčastější otázky našich zákazníků", řekla Lucie Kuhnová, marketingová ředitelka společnosti Eaton Elektrotechnika. "Odpovědí je systém xComfort, díky kterému může domácnost ušetřit až 30 % nákladů za energie, u komerčních budov je pak úspora ještě znatelnější", dodala.

Co umí inteligentní elektroinstalace

Moderní bezdrátová elektroinstalace je praktickým pomocníkem pro rodinné domy, stejně jako pro rozsáhlé administrativní a komerční budovy. Kromě úspory energií slouží systém xComfort ke kompletnímu ovládání budov, tedy žaluzií, vrat, bezpečnostního systému, osvětlení či vytápění, umožňuje vytváření a naprogramování světelných scén, simulace přítomnosti v domě a disponuje několika speciálními funkcemi pro kontrolu spotřeby energií a vyhodnocování rizikových situací.

Při rekonstrukci panelových bytů, či starých činžovních domů je montáž velmi rychlá a díky bezdrátové technologii se obejde bez velkých zásahů do kabelových rozvodů.

Termín a místo konání FOR PASIV 2013:

FOR PASIV se koná souběžně s veletrhy STŘECHY PRAHA a SOLAR PRAHA.

Další články k tématům - elektroinstalace - energetika - telefon - úspory - veletrh - Lucie Kuhnová

Článek Eaton Elektrotechnika s.r.o. ze dne 24. ledna 2013 - čtvrtek

Další články od Eaton Elektrotechnika s.r.o.